Запит пропозиції на розміщення історій партнерів ENGAGE

Дата проведення: 2023-11-27 00:00
Останній термін подачі документів: 2023-11-27 00:00
Завершено

I. ВИХІДНА ІНФОРМАЦІЯ

Pact є міжнародною НУО, що має представництва в усьому світі, місія якої полягає в забезпеченні систематичних рішень, які дозволяють бідним та маргіналізованим верствам населення заробляти на гідне життя, бути здоровими та користуватися перевагами, що їх надає природа. Pact досягає цієї мети шляхом посилення місцевого потенціалу, формування ефективних систем управління та перетворення ринків на фактор розвитку. Починаючи з 2006 року, Pact працює в Україні у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятилітній досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, що постають перед організаціями громадянського суспільства в Україні.

Цей запит пропозиції є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (Програма «Долучайся!»). Метою Програми «Долучайся!» (USAID/ENGAGE) є підвищення обізнаності громадян про громадянську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівні.

У 2023 році Pact придбав послуги професійних постачальників для посилення технічного потенціалу основних партнерів у створенні ефективних комунікаційних продуктів для розповіді за допомогою цільового навчання та наставництва. Завдяки цьому тренінгу Pact допоміг організаціям-партнерам у створенні переконливих і вражаючих повідомлень про свою діяльність, що призвело до залучення комунікаційних продуктів, які резонують з різноманітною аудиторією.

Для забезпечення публікації історій партнерів Pact в іноземних ЗМІ для підвищення міжнародної обізнаності про внутрішні події, що відбуваються в Україні, Pact прагне залучити послуги професійних постачальників, щоб допомогти адаптувати історії партнерів для іноземної аудиторії та діяти як зв’язок між міжнародними ЗМІ та партнерами Pact.

II. ОБСЯГ РОБІТ

A. Місце виконання

Запитувані послуги мають виконуватися в Україні.

B. Період виконання

Запитувані послуги мають бути надані у період з 01/12/2023 по 30/09/2024.

C. Обсяг робіт

Мета:

• Підвищити міжнародну обізнаність про внутрішні події, що відбуваються в Україні, збільшивши кількість виступів USAID/ENGAGE в іноземних ЗМІ та популяризуючи історії опору агресії Росії.

Цілі:

• Визначити історії та спікерів для просування в іноземних ЗМІ серед партнерів USAID/ENGAGE;

• Встановлювати змістовні зв’язки між партнерами USAID/ENGAGE та

представниками іноземних ЗМІ;

• Забезпечити публікацію історій партнерів USAID/ENGAGE в іноземних ЗМІ для підвищення обізнаності про внутрішні події за кордоном.

Очікується, що протягом усього терміну дії контракту обраний(і) Постачальник(и) надаватиме експертні поради та технічну підтримку, пов’язану з адаптацією, презентаціями та публікацією історій партнерів USAID/ENGAGE в іноземних ЗМІ. Для цього очікується, що Постачальник(и) виконає наступні завдання:

Завдання 1: Проведення індивідуальних зустрічей з партнерами USAID/ENGAGE, щоб визначити історії та спікерів для розміщення та просування в іноземних ЗМІ (до 33 партнерів).

Завдання 2: Розробити комунікаційний план історій основних партнерів ENGAGE, включно зі списком зовнішніх медіа-платформ для розміщення історій із виділеним промо-бюджетом.

Платформи та канали можуть включати, але не обмежуватися:

• традиційні ЗМІ – (телебачення, радіо, преса) та онлайн ЗМІ;

• інші релевантні веб-сайти, блоги та нові медіа;

• інші релевантні комунікаційні платформи.

Завдання 3. Надати PR-послуги для забезпечення необхідної адаптації, публікації та презентації історій обраних партнерів USAID/ENGAGE.

Завдання 4. Провести моніторинг ефективності розміщених історій партнерів USAID/ENGAGE.

D. Результати виконаних робіт

Детальний опис очікуваних результатів виконаних робіт наведено у Додатку 1 (Запит пропозиції на розміщення історій партнерів ENGAGE)

III. ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАННЯ

A. Подання питань: Усі питання чи пояснення, які стосуються цього запиту, мають надаватися в письмовій формі на адресу dpavlov@pactworld.org не пізніше, ніж 17:00 годин 13/11/2023. Питання та прохання про пояснення, а також відповіді на них, буде розіслано всім, хто виявить зацікавленість взяти участь у цьому конкурсі.

B. Технічна пропозиція

Вимоги до оформлення технічної та цінової пропозиції наведено у Додатку 1 (Запит пропозиції на розміщення історій партнерів ENGAGE).

C. Подання пропозицій: Кінцевий строк подання пропозицій — 27/11/2023. Подання мають здійснюватися виключно в електронному форматі (PDF, Microsoft Word або Excel) на адресу ел. пошти tenders.engage@pactworld.org.

IV. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

Розглядаються лише ті пропозиції, які відповідають вимогам конкурсу. Для визначення найкращої оцінки за цим конкурсом застосовуватиметься процес вибору. Це означає, що кожна пропозиція оцінюється та отримує бали відповідно до критеріїв оцінювання та очікувань, наведених у Додатку 1 (Запит пропозиції на розміщення історій партнерів ENGAGE).