ЗАВЕРШЕНО: Запит на послуги консультанта щодо Підтримки Психічного Здоров’я для партнерів програми «Долучайся!»

Дата проведення: 2023-12-14 00:00
Останній термін подачі документів: 2023-12-14 00:00
Завершено

ЗАВЕРШЕНО: Запит на послуги консультанта
щодо Підтримки Психічного Здоров’я для партнерів програми «Долучайся!»

A. Вступ

Пакт є міжнародною неприбутковою організацією, яка працює на місцях у майже 40 країнах світу, щоб покінчити з бідністю та маргіналізацією. Ми співпрацюємо з місцевими організаціями, бізнесом та урядами для створення довгострокових рішень для процвітаючих, стійких громад. Наше бачення — це світ, де кожен є господарем свого майбутнього. Пакт працює в Україні з 2006 року у сферах врядування, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятирічний досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, з якими стикаються організації громадянського суспільства в Україні.

Український сектор громадянського суспільства відіграє ключову роль у просуванні європейської інтеграції країни та активно сприяє просуванню демократії, прав людини та соціальної справедливості. З 2016 року програма «Долучайся!» підтримує національні, субнаціональні та місцеві ОГС з метою пошуку активістів для протидії корупції, просування принципів прозорості та підзвітності та сприяння впровадженню необхідних реформ.

Після повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року програма «Долучайся!» зосередила свою діяльність на тому, щоб допомогти партнерським ОГС адаптуватися до складного операційного середовища та створювати зміни через вплив, нагляд, координацію та комунікацію у сферах громадянської освіти, верховенства права, протидії корупції, європейської інтеграції, аналізу політики, протидії російській дезінформації та захисту вразливих і маргіналізованих груп. У світлі підвищеного психологічного тиску та емоційного напруження під час війни партнери програми «Долучайся!» визначили критичну важливість підтримки психічного благополуччя персоналу партнерських організацій.

Мета цього запиту це – залучити українського консультанта для підготовки та реалізації програми підтримки психічного здоров’я для HR- спеціалістів інституційних ОГС-партнерів програми «Долучайся!» (до 30 ОГС), а також розробити підхід, провести освітні заходи для ОГС-партнерів програми «Долучайся!» згідно запропонованої навчальної програми та надавати пряму підтримку психічного здоров’я зацікавленому персоналу партнерів.

B. Обсяг робіт

Зважаючи на те, що психічна стійкість персоналу має вирішальне значення для підтримки ефективної діяльності, навіть перед обличчям викликів, пов’язаних із повномасштабною  війною Росії, і реагуючи на виклик партнерів щодо забезпечення психічного здоров’ям персоналу, «Долучайся!» запустить спеціалізовану програму підтримки психічного здоров’я, щоб допомогти командам партнерів програми «Долучайся!» впоратися з виснаженістю.

Очікуваний результат: Зростання спроможності ОГС задовольняти нові потреби, що виникають у громадян України.

Мета: надати ОГС-партнерам програми «Долучайся!» знання та навички, необхідні для ефективного управління психічним здоров’ям персоналу, що забезпечить членам їх команд можливість підтримувати як продуктивність, так і соціальні зв’язки навіть за складних обставин.

Цілі:

 • Надати HR фахівцям в інституційних партнерських організаціях програми «Долучайся!» інструменти та навички для виконання їх ролі як ключових осіб у вирішенні питань психічного здоров’я колег у власній організації.;
 • Надавати пряму зовнішню підтримку психічного здоров’я зацікавленому персоналу інституційних партнерів програми «Долучайся!».

Обов’язки та відповідальність:

Завдання 1: Розробити комплексний навчальний план програми підтримки психічного здоров’я для HR-спеціалістів організацій-партнерів програми «Долучайся!» (до 30 ОГС). План може включати, але не обмежуватися такими аспектами:

 • основні модулі навчальної програми, що забезпечують логічний хід і послідовність тем;
 • визначені теми, які мають бути розглянуті в кожному модулі;
 • чітко визначені навчальні цілі та результати кожного модуля;
 • методи та підходи, які будуть використовуватися для кожного модуля на основі змісту та цілей модуля, орієнтовна тривалість;
 • очікувані результати та методи оцінки досягнення результатів;
 • план повинен містити місце для тем і питань, запропонованих учасниками на основі їхніх конкретних потреб, у разі потреби деталі щодо охоплення цих елементів будуть розроблені пізніше.

Завдання 2: Підготувати порядок денний, форми оцінювання та інші матеріали для кожного навчального заходу, якщо це необхідно (матеріали для читання, відео тощо).

Завдання 3: Провести всі навчальні заходи для HR-спеціалістів ОГС-партнерів програми «Долучайся!» за запропонованою навчальною програмою.

Завдання 4: Розробити рекомендації щодо подальшої діяльності з підтримки психічного здоров’я для партнерських ОГС програми «Долучайся!».

Завдання 5: Розробити підхід і надати пряму підтримку психічного здоров’я відповідним співробітникам партнерів.

Завдання 6: Підготувати фінальний звіт про реалізацію програми підтримки психічного здоров’я для спеціалістів з персоналу та безпосередньої підтримки психічного здоров’я відповідного персоналу партнерів (англійською та українською мовами).

Програма підтримки психічного здоров’я має будуватися з огляду на специфіку діяльності організацій громадянського суспільства в Україні.

Результати роботи:

 1. Остаточна концепція навчального плану програми підтримки психічного здоров’я для HR фахівців ОГС-партнерів програми «Долучайся!», включно з детальним планом впровадження концепції.
 2. Остаточна концепція підходу до надання прямої підтримки психічного здоров’я зацікавленому персоналу партнерів.
 3. Порядок денний, презентації, форми оцінювання, пакети обов’язкової та рекомендованої літератури (також можуть бути відео тощо, якщо це доцільно), розроблені для індивідуального використання кожним учасником і для потенційного поширення в організаціях, які представляють учасники, а також інші відповідні освітні матеріали.
 4. Впроваджено навчальну програму з підтримки психічного здоров’я для HR-спеціалістів ОГС-партнерів програми «Долучайся!».
 5. Розроблено рекомендації щодо подальшої діяльності з підтримки психічного здоров’я для партнерських ОГС програми «Долучайся!».
 6. Пряма підтримка психічного здоров’я відповідного персоналу партнерів, яка надається протягом періоду дії контракту.
 7. Фінальний звіт про реалізацію програми підтримки психічного здоров’я для HR фахівців та безпосередньої підтримки психічного здоров’я відповідного персоналу партнерів (англійською та українською мовами). Списки учасників, результати оцінювальних форм, відеозаписи онлайн-заходів, за необхідності, мають бути включені до звітів у вигляді додатків.

Місце виконання: Усі послуги, необхідні за цим тендером, будуть надані в Україні.

Період виконання: Усі послуги, необхідні за цим тендером, будуть надані з 26 грудня 2023 року до 30 вересня 2024 року.

C. Кваліфікації

 • Експертиза в навчанні з питань психічного здоров’я, досвід у проведенні освітніх заходів у галузі психічного здоров’я, включно з глибоким розумінням питань психічного здоров’я, пов’язаних з діяльністю організацій громадянського суспільства в Україні.
 • Перевірений досвід надання безпосередньої підтримки психічного здоров’я окремим особам або групам.
 • Технічні знання, навички та досвід у розробці, організації та проведенні тренінгів як онлайн, так і офлайн.
 • Продемонстрований досвід розробки форм оцінювання та інших інструментів оцінювання, здатність їх аналізувати та створювати структуровані та послідовні звіти.
 • Відмінні навички письма та презентації.
 • Бажано вільне володіння англійською мовою.
 • Продемонстрований досвід виконання подібних контрактів стане перевагою.

D. Прийнятність

Усі пропозиції, які не відповідають основним мінімальним вимогам, викладеним у тендері, будуть виключені. Див. Розділи C та E.

E. Інструкція з подання заяв на участь

Пропозиції необхідно подати в електронному вигляді на kbondar@pactworld.org не пізніше 17:00 14 грудня 2023 року (за київським часом). Рядок теми має містити: «Пропозиція відповідно до запиту P4767-2024-07». Передбачається, що пропозиції, подаватимуться від індивідуального консультанта як індивідуального підприємця.

Документація, необхідна для подання заявки :

 • Резюме/CV. Короткий профіль заявника, що містить знання та досвід щодо цілей і завдань цього CR.
 • Резюме консультанта або всіх експертів, залучених до виконання завдання, якщо це декілька осіб.
 • Технічна пропозиція: схема навчального плану (згідно з рекомендаціями та деталями, наданими вище) та опис підходу до надання безпосередньої індивідуальної підтримки психічного здоров’я зацікавленому персоналу наших партнерів.
 • Фінансова пропозиція (бюджет) у файлі Excel (у гривнях). Чітко визначений рівень зусиль (кількість консультаційних днів) зі ставкою на один консультаційний день, та за кожен із семи Результатів Робіт. Будь ласка, запропонуйте терміни виконання по кожному із семи Результатів Робіт.
 • Портфоліо схожих робіт за наявності.
 • Довідкові листи.

Пакт може запитувати додаткову, більш детальну інформацію про бюджет перед укладенням контракту.

Запитання: усі запитання чи роз’яснення необхідно надіслати в письмовій формі на адресу kbondar@pactworld.org не пізніше 17:00 07 грудня 2023 року (за київським часом). Рядок теми має містити: «Запитання до запиту P4767-2024-07». Запитання та запити на роз’яснення, а також відповіді на них будуть надіслані всім одержувачам запиту консультанта, які виявлять інтерес до цього консультанта.

F. Критерії оцінювання

Пакт оцінюватиме заявників за такими критеріями (всього 100 балів):

 • Кваліфікація (компетентність заявника та здатність виконувати завдання, викладені в цьому CR) – 40 балів
 • Технічна пропозиція (Вичерпність, послідовність, актуальність запропонованої концепції) 35 балів
 • Фінансова пропозиція (рентабельність) – 25 балів

G. Правила та умови

Відмова від відповідальності :

 • Pact залишає за собою право змінювати умови цього звернення в будь-який час на власний розсуд шляхом письмового повідомлення. Pact може скасувати звернення в будь-який час.
 • Пакт може відхилити будь-яку або всі отримані пропозиції.
 • Розміщення клопотання не є зобов’язанням Pact присудити контракт.
 • Pact залишає за собою право дискваліфікувати будь-яку пропозицію на підставі невиконання заявником інструкцій щодо запрошення.
 • Pact не компенсує заявникам за їх відповідь на запит.
 • Pact залишає за собою право присуджувати нагороду на основі первинної оцінки заявок без подальшого обговорення.
 • Pact може присудити лише частину обсягу робіт у тендері або видати кілька присуджень обсягу робіт.
 • Pact залишає за собою право відмовитися від незначних недоліків пропозиції, які можна виправити до визначення нагороди для сприяння конкуренції.
 • Pact може зв’язатися із заявниками, щоб підтвердити інформацію та те, що пропозиція була подана для цього клопотання.
 • Pact може зв’язуватися з переліченими рекомендаціями про минулі результати без повідомлення заявника. Pact також залишає за собою право зв’язуватися з іншими джерелами інформації про минулі результати, які заявник не вказав у пропозиції.
 • Надсилаючи пропозицію, заявник підтверджує, що розуміє умови.
 • Інформація, що стосується та отримана від заявника в результаті участі в цьому конкурсі, є конфіденційною. Заявник дає згоду на розкриття документів, поданих заявниками, рецензентам, які беруть участь у процесі відбору. Зверніть увагу, що всі рецензенти зобов’язані угодами про нерозголошення.