ЗАВЕРШЕНО: Запит цінової пропозиції на надання SMM послуг

Дата проведення: 2023-11-29 00:00
Останній термін подачі документів: 2023-11-29 00:00
Завершено

Запит цінової пропозиції на надання SMM послуг

Pact є міжнародною НУО, що має представництва в усьому світі, місія якої полягає в забезпеченні систематичних рішень, які дозволяють бідним та маргіналізованим верствам населення заробляти на гідне життя, бути здоровими та користуватися перевагами, що їх надає природа. Pact досягає цієї мети шляхом посилення місцевого потенціалу, формування ефективних систем управління та перетворення ринків на фактор розвитку. Починаючи з 2006 року, Pact працює в Україні у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятилітній досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, що постають перед організаціями громадянського суспільства в Україні.

Цей запит пропозиції є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (Програма «Долучайся!»). Метою Програми «Долучайся!» (USAID/ENGAGE) є підвищення обізнаності громадян про громадянську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівні.

Pact шукає постачальника, що надаватиме експертні консультації та технічну підтримку щодо комплексної маркетингової підтримки діяльності USAID/ENGAGE у соціальних мережах, зокрема:

  • Розробка та реалізація тижневих контент-планів для комунікації програми ENGAGE та результатів діяльності на Facebook, що включає складання текстових матеріалів та дизайн допоміжних візуальних матеріалів, якщо це необхідно.
  • Проведення спеціальних цільових рекламних кампаній (пряма реклама) для підтримки комунікаційних зусиль ENGAGE з метою охоплення широкої аудиторії на Facebook.
  • Проведення щомісячного аналізу ефективності ENGAGE у Facebook, який повинен ідентифікувати та відстежувати профіль аудиторії, вимірювати охоплення, ефективність вмісту та взаємодію аудиторії з публікаціями, а також аналізувати економічну ефективність цільових платних кампаній.
  • Проведення щоквартальних опитувань користувачів для виявлення змін у сприйнятті та ставленні до ОГС серед аудиторії сторінки ENGAGE у Facebook.
  • Надання спеціальних технічних консультацій з питань, пов’язаних зі стратегією та роботою соціальних медіа, таких як налаштування та проведення рекламних кампаній, аналіз поведінки аудиторії та уникнення блокування, фішингу та інших ризиків безпеки.
  • Підготовка остаточного звіту, що містить рекомендації щодо майбутніх адаптацій.

ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАННЯ 

Подання питань: Усі питання чи пояснення, які стосуються цього запиту, мають надаватися в письмовій формі на адресу dpavlov@pactworld.org не пізніше 22 листопада 2023 р.

Подання пропозицій: Кінцевий строк подання пропозицій — 29 листопада 2023 р. Подання мають здійснюватися виключно в електронному форматі (PDF, Microsoft Word або Excel) на адресу ел. пошти tenders.engage@pactworld.org. Будь ласка, вкажіть “RFQ P4767-202404” в темі листа.

Повний текст запиту пропозиції, будь ласка, дивіться у додатку (англійською)

Файли для завантаження