Запит пропозиції на проведення Опитування щодо сприйняття та досвіду корупції в Україні 2024

Дата проведення: 2024-04-12 00:00
Останній термін подачі документів: 2024-03-21 00:00
Завершено

I. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Пакт — це міжнародна неурядова організація з представництвами по всьому світу, місія якої полягає в тому, щоб забезпечити системні рішення, які дозволять бідним і маргіналізованим людям заробляти на гідне життя, бути здоровими та брати участь у благах, які надає природа. Пакт досягає цього шляхом зміцнення місцевого потенціалу, створення ефективних систем управління та перетворення ринків на силу розвитку. Пакт працює в Україні з 2006 року у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятирічний досвід, ми вирішуємо ключові виклики, з якими стикаються організації громадянського суспільства в Україні.

Цей запит пропозицій (RFP) є частиною програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (ENGAGE). Метою програми «Долучайся!»  є підвищення рівня обізнаності та участі громадян у громадській діяльності на національному, субнаціональному та місцевому рівнях.

У 2015, 2018, 2020 та 2022 роках українська соціологічна компанії провели масштабне національне дослідження громадської думки щодо корупції в Україні за підтримки проектів USAID/UNITER та USAID/ENGAGE, що впроваджуються Пакт. Опитування ґрунтувалося на методології, яка використовувалася в 2007–2011 роках, зокрема для вимірювання сприйняття громадськістю корупції та, що важливо, особистого досвіду корупції на рівні обивателя.

Неспровоковане та невиправдане повномасштабне вторгнення Росії мало руйнівний вплив на Україну. Українці, які проживають у безпечних місцях, у тому числі ті, хто повернулися додому, потребують допомоги у відновленні у таких сферах, як працевлаштування, освіта та охорона здоров’я.

Вимушене переміщення, гуманітарна та економічна кризи мають відбиток на сприйнятті корупції та досвіді українців у країні та за її межами. Пакт продовжить надавати дані про сприйняття та досвід корупції, які будуть репрезентативними для всіх неокупованих територій України, внутрішньо переміщеного населення та українців, які шукають тимчасового захисту за кордоном. Опитування доповнить національні зусилля з адвокації, щоб оцінити досвід та сприйняття українцями корупції в країні, а також започаткувати національні освітню та медіа кампанії з метою просування реформ у найбільш проблемних політичних та/або географічних зонах.

Pact прагне замовити послуги дослідницької агенції зі збору даних для наступного раунду регулярного опитування ENGAGE щодо сприйняття та досвіду корупції в Україні, яке базуватиметься на великій вибірці відповідей. У співпраці з PRO/INTEGRITY (програмою-наступницею SACCI) ENGAGE проведе наступний раунд національного опитування USAID щодо сприйняття та досвіду корупції.

Опитування оцінює думки та сприйняття понад 13 000 респондентів по всій Україні та за кордоном. Проаналізовано ставлення дорослого населення до корупції, досвід громадян з корупцією, оцінки громадянами ефективності антикорупційних заходів, загальне сприйняття та досвід корупції за областями та країнами проживання українців зі статусом тимчасового захисту.

Контракт передбачатиме надання наступної послуги: один раунд дослідження сприйняття та досвіду корупції в Україні для трьох вибірок населення:

  1. Північні, Центральні, Західні, Південні області України та м. Київ (без тимчасово окупованих територій і територій, де ведуться бойові дії) з загальнонаціональною вибіркою не менше 10 тис. респондентів.
  2. Північні, Центральні, Західні, Південні області України та місто Київ (без тимчасово окупованих територій або територій, де ведуться бойові дії) з внутрішньо переміщеними особами та вибіркою не менше 1000 респондентів.
  3. Польща, Німеччина, США, Канада, Велика Британія, Чехія та Румунія з українцями, які отримали статус тимчасового захисту (або рівний йому), та вибіркою не менше 2000 респондентів.

Основною метою цього контракту є проведення опитування громадської думки щодо сприйняття та досвіду корупції в Україні, яке базуватиметься на великій вибірці відповідей, включно з переміщеними особами всередині країни, яка є репрезентативною для аналізу на обласному рівні, а також серед українців, які отримали статус тимчасового захисту (або рівний) за кордоном.

Основна ціль опитування громадської думки – виміряти сприйняття та досвід корупції серед громадян України. Опитування включатиме приблизно 100 запитань і надаватиме вичерпний огляд:

  • Ставлення дорослого населення до проблеми корупції
  • Оцінки громадянами ефективності антикорупційних заходів, вжитих органами влади та іншими суб’єктами боротьби з корупцією
  • Сприйняття та досвід громадян корупції
  • Зміни у сприйнятті та досвіді корупції
  • Бажання громадськості брати участь у антикорупційній діяльності
  • Загальні індекси сприйняття та досвіду корупції за регіонами України

Вимоги до агенцій-кандидатів:

  • Досвід навчання інтерв’юерів та супервайзерів, забезпечення нагляду за польовою роботою шляхом особистого інтерв’ю (CAPI) або комп’ютерного телефонного інтерв’ю (CATI) чи комп’ютерного веб-інтерв’ю (CAWI). Підготовка необхідної кількості інструктивних документів (Інструкція для інтерв’юерів, Інструкція з контролю якості).
  • Досвід в організації, проведенні та нагляді за польовими інтерв’ю для забезпечення високоякісних результатів.
  • Продемонстрована здатність проведення опитувань громадської думки в Україні, Польщі, Німеччині, США, Канаді, Великобританії, Чехії та Румунії.
  • Продемонстрована здатність проведення широкомасштабних досліджень громадської думки.
  • Перевірений досвід досліджень у сфері боротьби з корупцією та/або сприйняття реформ громадянами.

II.ОБСЯГ РОБІТ

Будь ласка, ознайомтеся з повним обсягом робіт і вимогами до результатів у повному Запиті пропозицій (RFP), що додається нижче.

III. ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАЧІ

A. Подання запитань

Усі запитання чи уточнення щодо цього RFP необхідно надіслати в письмовій формі на mbodak@pactworld.org до 7 березня 2024 року (18:00 за київським часом).

Запитання та запити на роз’яснення, а також відповіді на них будуть розіслані всім, які виявив інтерес до цього Запиту (RFP).

B. Технічна пропозиція

Технічна пропозиція повинна містити інформацію про те, як оферент має намір виконати завдання, що міститься в Розділі II (Обсяг робіт) повного Запиту (RFP). Вона також має показати чітке розуміння роботи, яка має бути виконана, і обов’язків усіх залучених сторін. Зверніть увагу, що технічні пропозиції будуть оцінюватися на основі критеріїв оцінки, викладених у Розділі IV. Заявники повинні надати всю документацію англійською мовою. Також зверніть увагу, що технічні та вартісні заявки повинні бути окремими файлами.

Будь ласка, дивіться повний опис вимог до технічної пропозиції, доданий у повному Запиті  пропозицій (RFP), що додається нижче.

C. Цінова пропозиція

Цінові пропозиції будуть оцінюватися окремо від технічних пропозицій. Пропозиція щодо вартості повинна включати детальний бюджет, який чітко відображає витрати, необхідні для виконання запропонованого контракту, а також включати всі податки, які необхідні для надання запитаних послуг. Витрати мають бути представлені в доларах США. Очікуваним результатом буде контракт із фіксованою ціною, що включає все. Жоден прибуток, збори, податки або додаткові витрати не можуть бути додані після поза контрактом. Пропозиція вартості має бути дійсна не менше 90 днів.

Будь ласка, дивіться повний опис вимог до пропозиції вартості в повному Запиті пропозицій (RFP), що додається нижче.

D.Подача пропозицій

Пропозиції необхідно подавати лише в електронному форматі (PDF, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint) на адресу mbodak@pactworld.org до 21 березня 2024 року (23:59 за київським часом).

IV. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

Лише пропозиції, які відповідають вимогам конкурсу, будуть розглянуті. Цей Запит (RFP) буде оцінюватися шляхом компромісу для визначення найкращої вартості. Це означає, що кожну пропозицію буде оцінено та оцінено за наведеними нижче критеріями оцінки:

  • Технічний та попередній досвід
  • Якість послуг
  • Посилання (якість і релевантність)

Будь ласка, дивіться повний опис критеріїв оцінки в повному Запиті пропозицій (RFP), що додається нижче.