ЗАВЕРШЕНО: ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЇ на послуги візуального редагування та дизайну

Дата проведення: 2023-12-01 00:00
Останній термін подачі документів: 2023-12-01 00:00
Завершено

A.   ВИХІДНА ІНФОРМАЦІЯ

Pact є міжнародною НУО, що має представництва в усьому світі, місія якої полягає в забезпеченні систематичних рішень, які дозволяють бідним та маргіналізованим верствам населення заробляти на гідне життя, бути здоровими та користуватися перевагами, що їх надає природа. Pact досягає цієї мети шляхом посилення місцевого потенціалу, формування ефективних систем управління та перетворення ринків на фактор розвитку. Починаючи з 2006 року, Pact працює в Україні у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятилітній досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, що постають перед організаціями громадянського суспільства в Україні.

Цей запит пропозиції є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (Програма «Долучайся!»). Метою Програми «Долучайся!» (USAID/ENGAGE) є підвищення обізнаності громадян про громадянську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівні.

У 2024 фінансовому році ENGAGE має намір продовжувати підвищувати обізнаність громадян і залучати їх до зусиль, спрямованих на боротьбу з агресією Росії, а також зміцнювати довіру до ОГС як основних агентів, що сприяють таким зусиллям. Успішна реалізація цілей програми пов’язана зі здатністю USAID/ENGAGE ефективно спілкуватися. З цією метою Pact прагне придбати послуги візуального редагування та дизайну, щоб забезпечити розробку та адаптацію візуальних матеріалів для підтримки стратегічної комунікації USAID/ENGAGE.

B. Вимоги/Технічні характеристики

Будь ласка, надішліть свою пропозицію на надання перелічених нижче послуг. Ваша пропозиція має бути у шаблоні, що додається як Додаток 1 (Титульна сторінка пропозиції).

Протягом усього терміну дії контракту від обраних Постачальників очікується надання експертних порад і технічної підтримки щодо візуального редагування та дизайну відповідно до інструкцій, отриманих у тісній координації з відповідальним менеджером USAID/ENGAGE, яка може включати наступне:

  • підготовка відповідних графічних ілюстрацій для публічного оприлюднення програмних результатів ENGAGE та результатів навчання для зовнішніх аудиторій; а також різноманітна інфографіка, що підсумовує досягнення програми.
  • підготовка відповідної графіки для загальнодоступних цифрових комунікаційних каналів ENGAGE (візуальні матеріали для публікацій у Facebook, допоміжна графіка для веб-сайту, інфографіка для щотижневого бюлетеня ENGAGE);
  • розробка дизайну елементів видимості (брошур, флаєрів, згорток, презентацій, роздаткових матеріалів) для передачі результатів навчання та програми на заходах, організованих спільно з ENGAGE.

Наведений вище перелік не є вичерпним. Pact зберігає за собою право вимагати надання послуг, не згаданих прямо у наведеному вище списку, але пов’язаних зі сферою знань постачальників.

Необхідні кваліфікації:

  1. Досвід у сфері графічного дизайну, підтверджений зразками раніше створених графічних матеріалів (бажано візуалізовані фрагменти даних, презентації, візуалізація даних та звіти).
  2. Попередня робота з міжнародними організаціями буде перевагою.

C. Результати, вимоги та умови

Детальна інформація про вимоги та умови, що стосуються надання вищезазначених послуг, наведена в Додатку 2 (Запит пропозицій на послуги візуального редагування та дизайну).

D. Відповідність

Для того, щоб бути розглянутими для укладання контракту, Постачальники мають наразі легально працювати в Україні, а пропозиція має містити всю наступну інформацію:

  • Здатність відповідати вимогам/технічній специфікації, викладеним в розділі B.

Пропозиції в електронному вигляді необхідно надіслати за вказаною нижче адресою до 01 грудня 2023 р. Пропозицію потрібно надсилати лише в електронному форматі (у форматі PDF або Microsoft Word та Excel) на адресу dpavlov@pactworld.org .

E. Вимоги до оформлення пропозиції

Детальна інформація про вимоги до оформлення пропозицій наведені в Додатку 2 (Запит пропозицій на послуги візуального редагування та дизайну).

Файли для завантаження