ЗАВЕРШЕНО: Запит пропозиції для розробки та проведення серії тренінгів про наслідки воєнного стану

Дата проведення: 2023-05-10 00:00
Останній термін подачі документів: 2023-05-10 00:00
Завершено

Програма «Долучайся!» оголошує запит на послуги української компанії або українського консультанта для розробки та проведення серії щонайменше 12 тренінгів щодо наслідків воєнного стану та інших нормативних актів, викликаних війною. Для підвищення розуміння громадян, організацій громадянського суспільства, малими і середніми підприємцями наслідків воєнного стану; надати учасникам практичні поради щодо їхнього життя, роботи та волонтерської діяльності в умовах воєнного стану, а також підготувати звіт про результати тренінгів із підсумком основних обмежень, які накладає воєнний стан, та рекомендаціями для громадян, громадських організацій та малого та середнього бізнесу щодо ознайомлення з новими положеннями, та належним чином адаптуватися до нової реальності.

 

I. ВИХІДНА ІНФОРМАЦІЯ

Pact є міжнародною НУО, що має представництва в усьому світі, місія якої полягає в забезпеченні систематичних рішень, які дозволяють бідним та маргіналізованим верствам населення заробляти на гідне життя, бути здоровими та користуватися перевагами, що їх надає природа. Pact досягає цієї мети шляхом посилення місцевого потенціалу, формування ефективних систем управління та перетворення ринків на фактор розвитку. Починаючи з 2006 року, Pact працює в Україні у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятилітній досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, що постають перед організаціями громадянського суспільства в Україні.

Цей запит пропозиції є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (Програма «Долучайся!»), яку впроваджує Pact. Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності громадян про громадську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівнях.

Метою цього запиту є отримання послуг української компанії або українського консультанта для розробки та проведення серії щонайменше 12 тренінгів щодо наслідків воєнного стану та інших нормативних актів, викликаних війною. Для підвищення розуміння громадян, організацій громадянського суспільства, малими і середніми підприємцями наслідків воєнного стану; надати учасникам практичні поради щодо їхнього життя, роботи та волонтерської діяльності в умовах воєнного стану, а також підготувати звіт про результати тренінгів із підсумком основних обмежень, які накладає воєнний стан, та рекомендаціями для громадян, громадських організацій та малого та середнього бізнесу щодо ознайомлення з новими положеннями, та належним чином адаптуватися до нової реальності.

 

IІ. ОБСЯГ РОБІТ

Мета: надати громадянам, а також національним і місцевим ОГС, та малим і середнім підприємствам (МСП) знання про воєнний стан та інші нормативні зміни, запроваджені під час війни, та їхні наслідки для повсякденного життя та діяльності.

Цілі:

 • Навчити громадян, ОГС та МСП особливостям правового середовища у воєнний час;
 • Надати учасникам практичні поради щодо їхнього життя, роботи та волонтерської діяльності в умовах воєнного стану та способів правильного вирішення нових викликів.

Очікувані результати:

 • Підвищення рівня розуміння громадянами впливу воєнного стану та інших правових і регуляторних змін на їхнє повсякденне життя.
 • Підвищення рівня обізнаності ОГС щодо впливу воєнного стану та інших правових та регуляторних змін на їхню діяльність.
 • Підвищення рівня обізнаності МСП щодо впливу воєнного стану та інших законодавчих та регуляторних змін на їх діяльність.

Обов’язки та відповідальність:

Завдання 1: Розробити план серії з 12 тренінгів, або більше. Він мусить містити в собі (проте не обмежуватися):

 • запропоновані теми, що охоплюють найважливіші сфери життя громадян, ОГС та МСП, на які впливає воєнний стан;
 • формати тренінгів, їх тривалість, часові межі та порядок денний тренінгів;
 • очікувані результати та методи оцінки досягнення результатів.

Завдання 2: Підготувати порядок денний, роздаткові матеріали та анкети оцінювання для тренінгів.

Завдання 3: Провести принаймні 12 тренінгів для ОГС та МСП.

Завдання 4: Підготувати підсумковий звіт про тренінги (бажано англійською мовою).

Тренінги мають будуватися з точки зору основних обмежень, які накладає воєнний стан щодо залучення громадян до громадської та наглядової діяльності, а також ведення бізнесу.

Очікується, що кожен тренінг триватиме півдня та допоможе громадянам, ОГС та малому бізнесу краще ознайомитися з новими правилами та належним чином адаптуватися до нової реальності.

Як приклад, теми для тренінгів можуть містити, проте не обмежуватися:

 • Обмеження щодо громадянської участі,
 • Свобода асоціацій і доступ до інформації,
 • Нове законодавство про гуманітарну допомогу,
 • Нове законодавство в оподаткуванні малого бізнесу,
 • Державний моніторинг діяльності малого бізнесу,
 • Сертифікація комерційної діяльності,
 • Про глибоку та всеосяжну зону торгівлі Україна-ЄС,
 • Державне регулювання ринку (включаючи ціни),
 • Зміни трудового законодавства,
 • Державні гарантії для переміщеного бізнесу.

Результати роботи:

 • Остаточна концепція серії щонайменше 12 тренінгів щодо наслідків воєнного стану та інших нормативних актів, спричинених війною, для громадян, гр. орг. та бізнесу.
 • Пакети обов’язкової літератури як для офлайн, так і для онлайн для учасників тренінгу щодо воєнного стану та інших законодавчих актів, пов’язаних із війною, їх наслідків і місць/установ, які можуть запропонувати додаткову підтримку та юридичні поради людям, ОГС та МСП. Мають бути індивідуальними для кожного тренінгу.
 • Порядок денний, презентації, роздаткові матеріали, анкети оцінювання та пакети обов’язкової літератури індивідуальні для кожного тренінгу.
 • Проведені щонайменше 12 онлайн та офлайн тренінгів.
 • Звіт про кожен тренінг зі списком учасників, анкетами оцінювання, відеозаписом, якщо проводиться онлайн (українською мовою).
 • Підсумковий звіт (бажано англійською мовою).

Місце виконання: Запитувані послуги мають виконуватися в Україні.

Період надання послуг: Запитувані послуги мають бути надані у період з 31 травня 2023 по 15 вересня 2023 року в повному обсязі.

Вимоги до заявників:

 • Чудове знання поточного правового середовища в Україні, зокрема щодо воєнного стану та інших регуляторних змін, спричинених війною, та їхніх наслідків для громадян, ОГС та МСП.
 • Глибоке знання постачальників юридичних послуг, програм і ресурсів, доступних наразі громадянам, ОГС та МСП, є перевагою.
 • Доведений досвід проведення тренінгів, консультацій з правових питань.
 • Технічні знання, навички та досвід у розробці та організації тренінгів, як онлайн, так і офлайн.
 • Продемонстрований досвід розробки та створення добре структурованих та послідовних анкет оцінювання та інших інструментів оцінювання, здатність їх аналізувати.
 • Відмінні навички написання та презентації.
 • Бажано вільне володіння англійською мовою.

 

III. ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ (ЗАЯВ)

A. Подання питань: Усі питання чи пояснення, які стосуються цього запиту, мають надаватися в письмовій формі на адресу kbondar@pactworld.org до 17:00 3 травня 2023. Питання та прохання про пояснення, а також відповіді на них, буде розіслано всім, хто виявить зацікавленість взяти участь у цьому конкурсі.

B. Документація, необхідна для подання заявки:

 • Резюме/CV. Короткий профільголовного заявника/керівника групи, що містить знання та досвід щодо цілей і завдань цього Запиту пропозиції.
 • Резюме консультанта(-ів) або експерта(-ів), залучених до виконання завдання, якщо це декілька осіб, на додаток до головного заявника.
 • План серії щонайменше 12 тренінгів, яка включає:
  • запропоновані теми, що охоплюють найважливіші сфери життя громадян, ОГС та МСП, на які впливає воєнний стан;
  • формат тренінгів, тривалість, часові рамки та проект порядку денного хоча б одного тренінгу;
  • очікувані результати.
 • Фінансова пропозиція (у гривнях): Чітко вказаний орієнтовний обсяг зусиль (LOE) що вимірюється консультаційними днями із ставкою за кожен консультаційний день.На першій сторінці пропозиції має використовуватися Титульний лист пропозиції відповідно до Додатка 1.

Pact може вимагати додаткової, більш докладної інформації про бюджет, перш ніж видати договір субпідряду.

C. Подання пропозицій: Кінцевий строк подання пропозицій — 10 травня 2023 до 17-00. Подання мають здійснюватися виключно в електронному форматі (PDF, Microsoft Word або Excel) на адресу ел. пошти kbondar@pactworld.org . Пропозиції заявників не мають містити зайвих рекламних матеріалів або складних форматів презентації (перевага віддається чорно-білому варіанту). Заявники не повинні надсилати архівовані файли. Сторінки, на яких мають стояти оригінальні власноручні підписи, треба сканувати і відправити у форматі PDF як додаток до електронного листа. Технічна пропозиція та пропозиція ціни мають бути відокремлені одна від одної. Будь ласка, додайте посилання на номер цього оголошення та назву запиту в рядку теми електронного листа. Заявники несуть відповідальність за те, щоб їхні пропозиції було отримано відповідно до інструкцій, які містяться в цьому документі. Пропозиції, отримані після кінцевого строку, можуть розглядатися на розсуд Pact. Pact не може гарантувати, що пропозиції, отримані після кінцевого строку, буде розглянуто.

 

V. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

Процес розгляду пропозицій. Pact створює тендерний комітет, до складу якого входять представники різних відділів компанії та зовнішні експерти за необхідності. Усі технічні рецензенти пройдуть перевірку для виключення будь-якого конфлікту інтересів. Оцінювання базуватиметься на критеріях, викладених у розділі B «Критерії оцінювання».

Критерії оцінювання. Рішення про вибір контрагента приймається на підставі Найкращої загальної оцінки, яка визначається відбірковим комітетом на основі зазначених нижче критеріїв. Розглядаються лише ті пропозиції, які відповідають вимогам конкурсу. Для визначення найкращої оцінки за цим конкурсом застосовуватиметься процес вибору. Це означає, що кожна пропозиція оцінюється та отримує бали відповідно до критеріїв оцінювання та очікувань, наведених нижче (загалом 100 балів):

 • Кваліфікація (компетентність заявника та здатність виконувати завдання, викладені в цьому запиті пропозиції) – 40 балів
 • Технічна пропозиція (Вичерпність, послідовність, актуальність запропонованої концепції) – 30 балів
 • Цінова пропозиція (Економічна ефективність) – 30 балів
Файли для завантаження