Два роки по тому: Як розповідати історію України ширше, інакше, стратегічніше?

Програма “Долучайся!” провела аналіз наративів стратегічних комунікацій про Україну, щоб визначити найбільш дієві методи для розширення міжнародної підтримки.  

Досягнення стратегічних комунікацій України не викликають сумнівів. Проте, з кожним новим роком у повномасштабній війні, Україні стає все складніше підтримувати високий рівень міжнародної уваги, солідарності та підтримки.  

Періодичні корупційні скандали, внутрішні політичні протистояння, повільний прогрес на фронті та зниження довіри українців до влади, розхитують міжнародний імідж України серед партнерів та союзників. Окрім цього, глобальні події, як війна між Ізраїлем та Газою, можуть відволікати від України увагу світових ЗМІ, громадянське суспільство та міжнародних партнерів, які безпосередньо ухвалюють рішення стосовно України.  

Оскільки поточний рівень міжнародної підтримки є критично важливим для незалежного та демократичного майбутнього України, створення StratComm 2.0 для розповіді історії України є надзвичайно важливим. 

Для підтримки зусиль стратегічних комунікацій про Україну, ми розглянемо деякі фактори успіху в комунікаціях до цього часу, ідентифікуємо проблеми та прогалини, і запропонуємо врахувати деякі важливі аспекти для вдосконалення цих зусиль. 

Дослідження доступне для завантаження: