USAID/ENGAGE

Запит цінової пропозиції на проведення Тренінгів з адаптивності для ОГС- партнерів Програми «Долучайся!

Social media and community concept. Man draw new connection in community.

I. ВИХІДНА ІНФОРМАЦІЯ 

Pact є міжнародною НУО, що має представництва в усьому світі, місія якої полягає в забезпеченні систематичних рішень, які дозволяють бідним та маргіналізованим верствам населення заробляти на гідне життя, бути здоровими та користуватися перевагами, що їх надає природа. Pact досягає цієї мети шляхом посилення місцевого потенціалу, формування ефективних систем управління та перетворення ринків на фактор розвитку. Починаючи з 2006 року, Pact працює в Україні у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятилітній досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, що постають перед організаціями громадянського суспільства в Україні. 

Цей запит пропозиції є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (Програма «Долучайся!»), яку впроваджує Pact. Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності громадян про громадську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівнях. 

Програма «Долучайся!» працює з 2016 року, надаючи підтримку місцевим коаліціям по всій Україні для залучення громадян до громадянської освіти, антикорупційних і демократичних реформ, місцевих адвокаційних кампаній, та ініціатив для захисту вразливих груп. Місцеві групи громадянського суспільства за підтримки «Долучайся!» ефективно адвокатували за зміни політик на національному та місцевому рівнях у сферах протидії корупції, сприяння європейській інтеграції, та вирішення нагальних проблем місцевих громад. Після повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року, Програма «Долучайся!»  зосередила свою діяльність на підтримці партнерських організацій громадянського суспільства адаптуватися до викликів складного середовища, залишатися ефективними, актуальними та допомагати іншим ОГС, державним установам та українським громадянам, які постраждали від війни. Пакт має на меті продовжувати розвивати потенціал партнерських ОГС Програми «Долучайся!», щоб підвищити їх стійкість для адаптації до змінюваного середовища. 

Цей запит запрошує українських консультантів та консорціуми українських консультантів або українські компанії надати пропозиції щодо надання послуг, як описано нижче. 

II. ОБСЯГ РОБІТ 

Мета: 

Надати громадським інституційним організаціям-партнерам Програми «Долучайся!» знання та навички для забезпечення їх адаптивних спроможностей. 

Цілі: 

– Перегляду своєї існуючої організаційної інфраструктури у відповідь на зміну робочого середовища; 

– Адаптації внутрішньої діяльності, комунікації, прийняття рішень, політик та процесів; 

– Створення резервних рішень як для організаційної інфраструктури, так і для процесів у кризових і надзвичайних ситуаціях; 

– Програмної адаптації та відстеження результатів діяльності організації, досягнутих під час цієї адаптації; 

– Налаштування зовнішньої комунікації, відносин із зацікавленими сторонами для досягнення цілей організації. 

Обов’язки та відповідальність: 

Завдання 1: Розробити план серії з щонайменше трьох онлайн тренінгів для громадських організацій-інституційних партнерів Програми «Долучайся!». Він має включати, але не обмежуватись: 

Завдання 2: Підготувати програми, роздаткові матеріали та форми оцінювання для тренінгів. 

Завдання 3: Провести принаймні три онлайн тренінги для громадських організацій-інституційних партнерів Програми «Долучайся!». 

Завдання 4: Підготувати фінальний звіт щодо проведених тренінгів, включно з рекомендаціями щодо вдосконалення адаптивного менеджменту для громадських організацій-інституційних партнерів Програми «Долучайся!» (англійською мовою). 

Передбачається, що тренінги будуть проводитимуться українською мовою. Пакт передбачає, що представники 30 громадських організацій-інституційних партнерів Програми «Долучайся!» візьмуть участь у тренінгах. 

Тренінги мають будуватися з точки зору діяльності організацій громадянського суспільства в Україні, для забезпечення їх адаптивних спроможностей. 

Результати роботи: 

Місце виконання: Запитувані послуги мають бути надані в Україні. 

Період виконання: Запитувані послуги мають бути надані з 1 Квітня – 30 Вересня 2024р. 

Вимоги до заявників: 

III. ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАННЯ 

A. Подання запитань: усі запитання чи роз’яснення щодо цього Запиту Пропозицій мають бути в письмовій формі та надіслані на kbondar@pactworld.org не пізніше 17:00 04 Березня 2024 року. Запитання та запити на роз’яснення, а також відповіді на них будуть розіслані всім, хто виявили інтерес до цього Запиту Пропозицій. 

B. Документація, необхідна для подання заявки : 

– запропоновані теми, що охоплюють найважливіші сфери перегляду існуючої організаційної інфраструктури; внутрішньої діяльності, комунікації, прийняття рішень, політик та процесів; створення резервних рішень для інфраструктури та процесів; програмної адаптації та відстеження результатів діяльності організації; зовнішньої комунікації, відносин, пов’язані з діяльністю організацій громадянського суспільства в Україні. 

– формат тренінгів, тривалість, часові рамки та проект програми хоча б одного тренінгу. 

– На першій сторінці пропозиції має використовуватися титульний аркуш пропозиції згідно з Додатком 1. 

Pact може вимагати додаткову, більш детальну інформацію про бюджет перед укладенням субпідряду. 

C. Подання пропозицій: Кінцевий термін подання пропозицій – 18 Березня 2024 р. Подання необхідно надсилати лише в електронному форматі (у форматі PDF або Microsoft Word і Excel) на адресу kbondar@pactworld.org . Пропозиції послуг консультанта (або лідера групи консультантів) слід подавати від приватних підприємців-консультантів (якщо є така можливість).  

Пропозиції заявників не повинні містити жодних зайвих рекламних матеріалів або складних форматів презентацій (бажано чорно-білі). Учасники пропозиції не повинні подавати заархівовані файли. Ті сторінки, які вимагають оригінальних підписів вручну, слід відсканувати та надіслати у форматі PDF у вигляді вкладення електронної пошти. Технічна пропозиція та пропозиція щодо вартості повинні зберігатись окремо одна від одної. Будь ласка, вкажіть номер та назву Запиту Пропозицій у темі електронного листа. Учасники тендеру несуть відповідальність за те, щоб їхні пропозиції були отримані відповідно до інструкцій, викладених у цьому документі. Запізнілі пропозиції можуть бути розглянуті на розсуд Pact. Pact не може гарантувати, що пропозиції, які пройшли пізніше, будуть розглянуті. 

IV. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ 

A. Процес перевірки. Pact створить відбірковий комітет, до якого увійдуть представники різних відділів компанії та зовнішні спеціалісти, якщо це необхідно. Усі технічні рецензенти пройдуть процес перевірки, щоб усунути будь-який конфлікт інтересів. Оцінка базуватиметься на критеріях, викладених у Розділі B. Критерії оцінки. 

B. Критерії оцінювання. Нагорода буде визначена Комітетом з відбору на основі критеріїв, викладених нижче, як показано в пропозиції Учасника пропозиції. Розглядатимуться лише пропозиції, які відповідають вимогам конкурсу. Цей Запит Пропозицій використовуватиме процес компромісу для визначення найкращої вартості. Це означає, що кожну пропозицію буде оцінено та оцінено відповідно до наведених нижче критеріїв оцінки та очікувань, які наведено в нижче: 

V. ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ 

A. Відмови від відповідальності 

B. Додатки. Додаток 1: Титульний аркуш пропозиції.