Запит цінової пропозиції на надання SMM послуг

Цей Запит цінової пропозиції оголошено в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується USAID та реалізується організацією Pact в Україні (Програма «Долучайся!»). Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності громадян про громадянську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівні.

Продовження Програми «Долучайся!» робить значний акцент на програмних та комунікаційних заходах, пов’язаних із підвищенням обізнаності громадян щодо реформ уряду та громадянської освіти, а також на зміцненні довіри до ОГС, що потребуватимуть широкого висвітлення та просування у соціальних мережах. Pact шукає постачальника, що надаватиме послуги, пов’язані з комплексною підтримкою діяльності Програми «Долучайся!» в соціальних мережах протягом жовтня 2021-липня 2023.

Очікується, що обраний постачальник надаватиме такі послуги,  пов’язані з проведенням аудиту поточної SMM-стратегії, її адаптацією та реалізацією для Програми «Долучайся!», зокрема:

SMM Аудит та SMM Стратегія:

  • Проведення аудиту поточної SMM стратегії Програми «ДОЛУЧАЙСЯ!» (Facebook, LinkedIn, Twitter) для виявлення слабких та сильних сторін з метою подальшої адаптації SMM стратегії.
  • Розробка SMM стратегії для використання у соціальних мережах, які раніше були визначені та включені до комунікаційної стратегії (Facebook, LinkedIn, Twitter).

SMMпідтримка:

  • Розробка та впровадження медіа контент-плану, який буде використовуватися для соціальних мереж Програми «ДОЛУЧАЙСЯ!» (Facebook, LinkedIn, Twitter).
  • Розробка та публікація візуального контенту для соціальних мереж Програми «ДОЛУЧАЙСЯ!».
  • Розробка та публікація текстового контенту для соціальних мереж Програми «ДОЛУЧАЙСЯ!».
  • Регулярна пряма реклама для Програми «ДОЛУЧАЙСЯ!».
  • Моніторинг аналітики соціальних мереж Програми «ДОЛУЧАЙСЯ!».
  • Проведення постійного моніторингу та аналізу соціальних медіа Програми «ДОЛУЧАЙСЯ!» та розробка (у разі потреби) додаткового плану дій.

ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАННЯ 

Подання питань: Усі питання чи пояснення, які стосуються цього запиту, мають надаватися в письмовій формі на адресу tenders.engage@pactworld.org не пізніше 27 серпня 2021 р.

Подання пропозицій: Кінцевий строк подання пропозицій — 3 вересня 2021 р. Подання мають здійснюватися виключно в електронному форматі (PDF, Microsoft Word або Excel) на адресу ел. пошти tenders.engage@pactworld.org. Будь ласка, вкажіть “RFQ P4767-2021-12”  в темі листа.

Повний текст запиту пропозиції, будь ласка, дивіться у додатку (англійською)

Файли для завантаження
Generated by Fontastic.me