USAID/ENGAGE

Запит пропозицій (RFP) на UA Voices Abroad (Сторітелінг партнерів ENGAGE)

Запит пропозицій (RFP) на UA Voices Abroad (Сторітелінг партнерів ENGAGE)

Пакт — це міжнародна неурядова організація з представництвами по всьому світу, місія якої полягає в тому, щоб забезпечити системні рішення, які дозволять бідним і маргіналізованим людям заробляти на гідне життя, бути здоровими та брати участь у благах, які надає природа. Пакт досягає цього шляхом зміцнення місцевого потенціалу, створення ефективних систем управління та перетворення ринків на силу розвитку. Пакт працює в Україні з 2006 року у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятирічний досвід, ми вирішуємо ключові виклики, з якими стикаються організації громадянського суспільства в Україні.

Цей запит пропозицій (RFP) є частиною програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (ENGAGE). Метою програми «Долучайся!»  є підвищення рівня обізнаності та участі громадян у громадській діяльності на національному, субнаціональному та місцевому рівнях.

Після вторгнення Росії в лютому 2022 року забезпечення безперервної та адекватної міжнародної солідарності, політичної, фінансової, гуманітарної та військової підтримки стало одним із пріоритетів політики України та місією багатьох ЗМІ та організацій громадянського суспільства. Для досягнення цієї мети державні інституції, медіа та громадські учасники активно зверталися до міжнародної аудиторії, щоб стратегічно донести «українську історію» (“Ukraine’s story”). Партнери ENGAGE також переорієнтували свої медіа та інформаційні кампанії серед громадян на теми, пов’язані з війною, включаючи роботу з іноземною аудиторією з документуванням військових злочинів, вуличними мітингами на підтримку надання розширених пакетів допомоги Україні, а також рядом заходів культурної дипломатії, зустрічами високого рівня з політиками та змістовними виступами в ЗМІ. У перший рік повномасштабного вторгнення ці зусилля допомогли заручитися підтримкою населення України та сприяли урядовій стратегічній комунікації, спрямованій на забезпечення Україні статусу кандидата в ЄС.

Однак періодичні гучні корупційні скандали, внутрішньополітична боротьба, складна ситуація на передовій, зниження довіри українців до Президента та зростання зневіри в тому, що країна рухається в правильному напрямку, є одними з причин зростаючої втоми серед західних партнерів України. Власні виборчі процеси міжнародних партнерів України, а також глобальні події, такі як війна між Ізраїлем і Газою, відволікають увагу іноземних ЗМІ, громадськості та політиків від України. З квітня 2023 року кількість статей про Україну у великих міжнародних онлайн-ЗМІ, а також розголос у соціальних мережах стабільно та різко зменшуються. Водночас у країнах Глобального Півдня (Китай, Індія, Індонезія, Казахстан, Марокко, Туреччина) , та ОАЕ) 34% опитаних людей мали чітку проукраїнську позицію, ще 46% були нейтральними щодо України чи Росії, а решта 20% позитивно ставилися до Росії. Це контрастує з тим, що близько 80% населення Європи та Північної Америки стверджували, що підтримують Україну, і приблизно 15% мали нейтральну позицію. Загалом підтримка Росії та нейтралітету була вищою в країнах Близького Сходу, Африки, Азії та Латинської Америки — у середньому 25% та 15% відповідно.

Оскільки Україна вступає в третій рік повномасштабної війни з Росією, ця ситуація створює як ризики, так і можливості для стратегічної комунікації України за кордоном. У 2024 році, щоб допомогти своїм партнерам з ОГС більш стратегічно поширювати «українську історію» (“Ukraine’s story”) за кордоном, Пакт прагне придбати набір комплексних послуг, щоб збільшити виробництво спонсорованого громадянським суспільством медіаконтенту про боротьбу з агресією Росії через контракти з маркетинговими компаніями задля підтримки розробки, комунікації та розміщення історій, що висвітлюють внутрішні події, що відбуваються в Україні, а також історії успіху партнерів ОГС та політичні продукти.

Основна мета:

Допомогти утримувати рівень міжнародної підтримки України та важливих для неї наративів через підвищення обізнаності міжнародної спільноти про внутрішні події шляхом створення та розповсюдження історій, що висвітлюють діяльність програми ENGAGE та її партнерів, орієнтовану на іноземну аудиторію.

Основні цілі:

Очікувані результати:

Для досягнення вищезазначених цілей цей запит розділено на шість лотів. Потенційні учасники можуть подати пропозицію по одному з обраних лотів або по декількох лотах одночасно.

Лот 1: Забезпечення виробництва, комунікації та розміщення історій, що висвітлюють програму та події ENGAGE та її партнерів, що відбуваються в Україні, для Європи та Північної Америки:

Лот 2: Забезпечення виробництва, комунікації та розміщення історій, що висвітлюють програму та події ENGAGE та її партнерів, що відбуваються в Україні, для аудиторії регіону MENA та Туреччини, що може включати, але не обмежуватися:

Лот 3. Забезпечення комунікації та розміщення історій і подій ENGAGE та її партнерів, що відбуваються в Україні, у регіоні Субсахарської Африки:

Лот 4. Забезпечення комунікації та розміщення історій і подій ENGAGE та її партнерів, що відбуваються в Україні, у регіоні Південно-Східної Азії:

Лот 5. Забезпечення комунікації та розміщення історій і подій ENGAGE та її партнерів, що відбуваються в Україні, в Латинській Америці:

Лот 6. Створення мультимедійного контенту для підтримки міжнародних зусиль з адвокації та донесення історій партнерів ENGAGE до іншої іноземної аудиторії, що може включати, але не обмежуватися, виробництвом документальних фільмів, спеціальних сюжетів, аудіо- та відеоматеріалів, художніх виставок, фотоісторій та інших творчих проекти.

Кваліфікації:

За лотом 1:

За лотом 2:

За лотом 3:

За лотом 4:

За лотом 5:

За лотом 6:

Будь ласка, ознайомтеся з повним обсягом робіт і вимогами до результатів у повному Запиті пропозицій (RFP), що додається нижче.

Усі запитання чи уточнення щодо цього RFP необхідно надіслати в письмовій формі на mbodak@pactworld.org до 22 березня 2024 року (18:00 за київським часом).

Запитання та запити на роз’яснення, а також відповіді на них будуть розіслані всім, які виявив інтерес до цього Запиту (RFP).

Пропозиції необхідно подавати лише в електронному форматі (PDF, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint) на адресу mbodak@pactworld.org до 12 квітня 2024 року (23:59 за київським часом).