Запит пропозицій на проведення кампанії із захисту довкілля та влаштування заключного форуму Програми «Долучайся!»

Цей запит пропозиції є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується USAID та реалізується організацією Pact в Україні (далі – «Програма «Долучайся!»). Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності громадян про громадянську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівні.

Наприкінці липня 2021 року Pact проводить заключний форум, який відзначить формальне завершення п’ятирічних зусиль Програми «Долучайся!». Тематика форуму обертатиметься навколо загального аналізу і співробітництва, навчання й адаптації (CLA) з акцентом на майбутнє. Він буде присвячений обміну знаннями, досвідом та консультаціями щодо майбутнього програм українських наглядових та правозахисних організацій громадянського суспільства.

Учасниками Форуму стануть близько 300 осіб із числа партнерів Програми «Долучайся!». Форум буде організовано з використанням творчих та захопливих засобів, що підкреслюють основні характеристики й образ програми.

Відповідаючи духу попередніх форумів та з метою розширення супутніх питань, Програма «Долучайся!» планує залучити зацікавлені компанії-постачальників послуг до підвищення екологічної обізнаності українських громадян, заохочення їх до екологічної поведінки, а також до організації та забезпечення успішного проведення заключного заходу, спрямованого на підбиття підсумків діяльності Програми «Долучайся!» за п’ять років, підкреслюючи її досягнення та досягнення її партнерів.

Місце виконання

Запитувані послуги мають виконуватися в Україні.

Період виконання

Запитувані товари та послуги мають бути надані у період з квітня 2021 р. по липень 2021 р.

Обсяг робіт

Метою цього запиту пропозицій є вибір постачальника послуг з організації кампанії із захисту довкілля та конференційної підтримки заключного форуму Програми «Долучайся!». Ця закупівля складається з двох лотів. Очікується, що обидва з них будуть охоплені однією компанією-постачальником послуг. Однак, Pact припускає, що таке може виявитися неможливим, тому наполегливо рекомендує компаніям, які можуть надати послуги в межах лише одного лоту, також взяти участь у цьому конкурсі, і обіцяє розглянути і оцінити такі пропозиції неупереджено і з усією відповідальністю.

Лот 1. Кампанія з захисту довкілля

Часові рамки для виконання завдань Лоту 1: Квітень-червень 2021 року

Лот 2. Заключний Форум Програми «Долучайся!» 

Часові рамки для Лоту 2: Травень-липень 2021 року

ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАННЯ 

Подання питань: Усі питання чи пояснення, які стосуються цього запиту, мають надаватися в письмовій формі на адресу tenders.engage@pactworld.org не пізніше 16 лютого 2021 р. Питання та прохання про пояснення, а також відповіді на них, буде розіслано всім, хто виявить зацікавленість взяти участь у цьому конкурсі.

Подання пропозицій: Кінцевий строк подання пропозицій — 2 березня 2021 р. Подання мають здійснюватися виключно в електронному форматі (PDF, Microsoft Word або Excel) на адресу ел. пошти tenders.engage@pactworld.org.

Повний текст запиту пропозиції, будь ласка, дивіться тут: https://pactworld.box.com/s/oyq7r50dz17q62gu8jaynrxj1gm5we4t  (українською та англійською)

Generated by Fontastic.me