Запит пропозиції на підтримку партнерів Програми “Долучайся!” зі сторітелінгу

Дата проведення: 2023-04-25 00:00
Останній термін подачі документів: 2023-04-24 00:00
Завершено

I. ВИХІДНА ІНФОРМАЦІЯ

Pact є міжнародною НУО, що має представництва в усьому світі, місія якої полягає в забезпеченні систематичних рішень, які дозволяють бідним та маргіналізованим верствам населення заробляти на гідне життя, бути здоровими та користуватися перевагами, що їх надає природа. Pact досягає цієї мети шляхом посилення місцевого потенціалу, формування ефективних систем управління та перетворення ринків на фактор розвитку. Починаючи з 2006 року, Pact працює в Україні у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятилітній досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, що постають перед організаціями громадянського суспільства в Україні.

Цей запит пропозиції є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (Програма «Долучайся!»). Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності громадян про громадянську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівні.

До війни неурядові громадські організації-партнери ENGAGE зосереджували свої медіа- та інформаційні кампанії переважно на реформах та їхньому впливі на повсякденне життя громадян. Починаючи з 24 лютого 2022 року, партнери переорієнтували свої медіа- та інформаційні кампанії на теми, пов’язані з війною, зокрема на висвітлення зусиль у боротьбі з російською агресією та надання практичної інформації громадянам України про те, яким чином вони можуть підтримати ці зусилля. ENGAGE має на меті збільшити виробництво спонсорованого громадянським суспільством медіа-контенту про боротьбу з агресією Росії через надання підтримки щодо розвитку навичок сторітелінгу серед  партнерів.

З цією метою Pact прагне укласти контракти з постачальниками маркетингових послуг для підтримки партнерів у розробці та розміщенні історій успіху  у ЗМІ, включаючи соціальні мережі (Facebook, Twitter) і месенджери (Telegram). Це має стимулювати участь громадян у боротьбі з агресією Росії, сприяти соціальній згуртованості під час війни та забезпечити залучення вразливих груп, які найбільше потерпають від війни.

II. ОБСЯГ РОБІТ

Запитувані послуги мають бути надані у період з 1/05/2023 по 15/09/2023.

A. Обсяг робіт

Цілі:

  • Розвинути потенціал та навички сторітелінгу основних партнерів ENGAGE для створення ефективних комунікаційних продуктів за допомогою цільових тренінгів і менторської підтримки.
  • Забезпечити розміщення історій успіху основних партнерів ENGAGE у зовнішніх засобах масової інформації, щоб допомогти розширити цільове охоплення.

Для досягнення вказаних цілей закупівля поділяється на два лоти. Учасник може подавати пропозицію на один з обраних лотів, або на обидва лоти одночасно.

Лот 1: Забезпечення цільового навчання основних партнерів ENGAGE щодо технік сторітелінгу:

Завдання 1: Провести 1-денний вступний тренінг із сторітелінгу  для основних партнерів ENGAGE (до 25 організацій-учасниць). Очікується, що подія буде проведена в режимі он-лайн і допоможе  партнерам:

– Визначати ключові повідомлення щодо   основних напрямів своєї діяльності та створювати на їх основі історії успіху;

– Створювати релевантні та привабливі комунікаційні продукти, що резонують з різними аудиторіями за допомогою технік сторітелінгу;

– Розуміти унікальні характеристики різних комунікаційних каналів і платформ та  ефективно використовувати їх для комунікації історій успіху.

– Розуміти та використовувати  інші підходи, необхідні для ефективної комунікації історій успіху.

Завдання 2: Проведення індивідуальних менторських  сесій для основних партнерів ENGAGE для створення історій успіху та забезпечення нагляду за розробкою фінальних  комунікаційних продуктів на їх основі (1  сесія на партнера).

Очікується, що консультант проведе одну індивідуальну сесію складання історії для кожного партнера.

Під час  сесії:

  • консультант і партнер ENGAGE визначать ключове повідомлення щодо діяльності організації, яке можна перетворити на переконливу історію успіху;
  • партнерські організації візьмуть на себе провідну роль у розробці історії та працюватимуть разом з консультантом, щоб визначити відповідні платформи для розповсюдження історії, а також адаптувати історію для різних цільових аудиторій і комунікаційних платформ.

Завдання 3. Створити банк історій, розроблених у результаті наставницької підтримки (мінімум 25 історій). Консультант надасть детальний індивідуальний відгук щодо історій, розроблених партнерами ENGAGE після сеансів наставництва, і забезпечить їх остаточне редагування

Лот 2: Забезпечення комунікації та розміщення історій основних партнерів ENGAGE у ЗМІ:

Завдання 1: Проведення індивідуальних зустрічей з основними партнерами ENGAGE, щоб визначити історії для розміщення та просування в зовнішніх ЗМІ (1 зустріч на партнера, принаймні 25 партнерів)

Завдання 2: Розробити комунікаційний план історій основних партнерів ENGAGE, включно зі списком зовнішніх медіа-платформ для розміщення історій із виділеним промо-бюджетом.

Платформи та канали можуть включати, але не обмежуватися:

  • національні ЗМІ – НВ, Українська правда, Ліга, Цензор та інші;
  • міжнародні ЗМІ – Guardian, BBC, Deutsche Welle та інші;
  • соціальні мережі – Facebook, Instagram, YouTube, Telegram та інші;
  • Інші релевантні веб-сайти, блоги та нові медіа;
  • Інші релевантні комунікаційні платформи.

Завдання 3. Надати PR-послуги для забезпечення необхідної адаптації та публікації історій обраних партнерів ENGAGE (не менше 50 історій).

Очікується, що консультант розмістить принаймні 2 комунікаційні продукти від кожного партнера на різних комунікаційних платформах і каналах, щоб забезпечити широке охоплення  аудиторії.

Завдання 4. Провести моніторинг ефективності розміщених історій. Консультант відстежуватиме ефективність комунікаційних продуктів партнера та надаватиме звіти, що мають включати  , ключові показники, статистику аудиторії, тональність та іншу інформацію, що стосується комунікації  історій партнерів ENGAGE.

B. Результати виконаних робіт

Детальний опис очікуваних результатів виконаних робіт наведено у Додатку 2 (Запит пропозиції на підтримку партнерів ENGAGE зі сторітелінгу)

III. ІНСТРУКЦІЯ З ПОДАННЯ

A. Подання питань: Усі питання чи пояснення, які стосуються цього запиту, мають надаватися в письмовій формі на адресу dpavlov@pactworld.org не пізніше, ніж 17:00 годин 13/04/2023. Питання та прохання про пояснення, а також відповіді на них, буде розіслано всім, хто виявить зацікавленість взяти участь у цьому конкурсі.

B. Технічна та цінова пропозиція. Вимоги до оформлення технічної та цінової пропозиції наведено у Додатку 2 (Запит пропозиції на підтримку партнерів ENGAGE зі сторітелінгу).

C. Подання пропозицій: Кінцевий строк подання пропозицій — 24/04/2023. Подання мають здійснюватися виключно в електронному форматі (PDF, Microsoft Word або Excel) на адресу ел. пошти dpavlov@pactworld.org .

IV. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

Розглядаються лише ті пропозиції, які відповідають вимогам конкурсу. Для визначення найкращої оцінки за цим конкурсом застосовуватиметься процес вибору. Це означає, що кожна пропозиція оцінюється та отримує бали відповідно до критеріїв оцінювання та очікувань, наведених у Додатку 2 (Запит пропозиції на підтримку партнерів ENGAGE зі сторітелінгу).