USAID/ENGAGE

ЗАВЕРШЕНО: Запит на послуги консультанта для розробки та проведення серії тренінгів про наслідки воєнного стану

I. ВИХІДНА ІНФОРМАЦІЯ

Pact є міжнародною НУО, що має представництва в усьому світі, місія якої полягає в забезпеченні систематичних рішень, які дозволяють бідним та маргіналізованим верствам населення заробляти на гідне життя, бути здоровими та користуватися перевагами, що їх надає природа. Pact досягає цієї мети шляхом посилення місцевого потенціалу, формування ефективних систем управління та перетворення ринків на фактор розвитку. Починаючи з 2006 року, Pact працює в Україні у сферах управління, розвитку потенціалу та охорони здоров’я. Спираючись на десятилітній досвід, ми вирішуємо ключові проблеми, що постають перед організаціями громадянського суспільства в Україні.

Цей запит є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (Програма «Долучайся!»), яку впроваджує Pact. Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності громадян про громадську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і локальному рівнях.

Метою цього запиту є отримання послуг українського консультанта для розробки та проведення серії щонайменше 12 тренінгів щодо наслідків воєнного стану та інших нормативних актів, викликаних війною. Для підвищення розуміння громадян, організацій громадянського суспільства, малими і середніми підприємцями наслідків воєнного стану; надати учасникам практичні поради щодо їхнього життя, роботи та волонтерської діяльності в умовах воєнного стану, а також підготувати звіт про результати тренінгів із підсумком основних обмежень, які накладає воєнний стан, та рекомендаціями для громадян, громадських організацій та малого та середнього бізнесу щодо ознайомлення з новими положеннями, та належним чином адаптуватися до нової реальності.

II. Обсяг робіт

Невдовзі після того, як Росія розпочала неспровоковану повномасштабну війну, уряд України оголосив воєнний стан. Вплив воєнного стану на пересічних громадян України, громадські організації та приватний сектор є складним і широкомасштабним. Хоча українське суспільство і швидко мобілізувалося щоб протистояти вторгненню Росії, люди, організації та підприємства все ще потребують кращого розуміння того, як воєнний стан та інші законодавчі та регуляторні зміни впливають на їхнє повсякденне життя та діяльність.

Реагуючи на потреби, Pact планує підвищити рівень обізнаності ОГС та малого бізнесу про наслідки нових законодавчих та регуляторних змін. На основі аналізу параметрів і наслідків воєнного стану, підготовлений аналітичними центрами-партнерами ENGAGE та іншими аналітичними ОГС, Pact проведе тренінги для ОГС та приватного сектору, включно з малим бізнесом, щодо обізнаності про те, як воєнний стан та інші правові та регуляторні зміни можуть вплинути їхнє повсякденне життя та діяльність.

Мета: надати громадянам, а також національним і місцевим ОГС, та малим і середнім підприємствам (МСП) знання про воєнний стан та інші нормативні зміни, запроваджені під час війни, та їхні наслідки для повсякденного життя та діяльності.

Цілі:

Очікувані результати:

Обов’язки та відповідальність:

Завдання 1: Розробити план серії з 12 тренінгів, або більше. Він мусить містити в собі (проте не обмежуватися):

Завдання 2: Підготувати порядок денний, роздаткові матеріали та анкети оцінювання для тренінгів.

Завдання 3: Провести принаймні 12 тренінгів для ОГС та МСП.

Завдання 4: Підготувати підсумковий звіт про тренінги (бажано англійською мовою).

Тренінги мають будуватися з точки зору основних обмежень, які накладає воєнний стан щодо залучення громадян до громадської та наглядової діяльності, а також ведення бізнесу.

Очікується, що кожен тренінг триватиме півдня та допоможе громадянам, ОГС та малому бізнесу краще ознайомитися з новими правилами та належним чином адаптуватися до нової реальності.

Як приклад, теми для тренінгів можуть містити, проте не обмежуватися:

Результати роботи:

Графік надання послуг: 5 травня 2023 року – 1 серпня 2023 року

Очікуваний обсяг зусиль: Орієнтовний обсяг зусиль становить 30 консультаційних днів. Припустимо обговорити та змінити терміни виконання, якщо в Заяві будуть наведені вагомі аргументи.

III. Вимоги до заявників

IV. Інструкції щодо подання пропозицій (заяв)

Пропозиції необхідно подати в електронному вигляді на kbondar@pactworld.org не пізніше 17:00 20 квітня 2023 року (за київським часом). Тема листа має містити: «Пропозиція відповідно до запиту на послуги консультанта P4767-2023-11».

Документація, необхідна для подання заявки:

Запитання: усі запитання щодо цього Запиту на послуги консультанта необхідно надіслати в письмовій формі на адресу kbondar@pactworld.org не пізніше 17:00 14 квітня 2023 року (за київським часом). Рядок теми має містити: «Запитання до запиту консультанта P4767-2023-11». Запитання та запити на роз’яснення, а також відповіді на них будуть надіслані всім хто подався до участі в цьому конкурсі на отримання послуг консультанта.

V. Критерії оцінювання

Pact оцінюватиме заявників за такими критеріями (всього 100 балів):

Розглядаються лише ті пропозиції, які відповідають вимогам конкурсу. Для визначення найкращої оцінки за цим конкурсом застосовуватиметься процес вибору. Це означає, що кожна пропозиція оцінюється та отримує бали відповідно до критеріїв оцінювання та очікувань, наведених вище.