Спеціальний випуск новин програми: X Форум Розвитку Громадянського Суспільства України

Цього тижня у Києві на НСК «Олімпійський» проходить 10-й Форум розвитку громадянського суспільства – традиційний захід, на якому активісти діляться свої досягнення та обмінюються досвідом. Цього року Форум вибрав промовистий девіз: «Незалежність – це ми», натякаючи на зусилля українських активістів з підтримки реформ і демократичних перетворень в Україні. У цьому спеціальному випуску нашого ньюзлетера ми запрошуємо вас за куліси Форуму, щоб поділитися найцікавішими моментами на заходах, які організувала та відвідала Програма «Долучайся!»

****

Індекс сталості організацій громадянського суспільства-2020: Україна демонструє стабільний розвиток ОГС

Минулого року громадянське суспільство в усьому світі зіткнулося з серйозними проблемами через COVID-19, економічні та політичні виклики. Чи вдалося українським ОГС зберегти ресурсність, довіру та довгострокову життєздатність? Щорічний індекс індекс сталості організацій громадянського суспільства (CSOSI) дозволяє оцінити як діяли організації на основі 7 індикаторів сталості. Згідно з останніми оцінками, за 2020 рік українські ОГС демонструють стабільний розвиток. У порівнянні з минулим роком, загальна оцінка не змінилася – 3,2 бала з 7,0. Водночас, рівень адвокації впав порівняно з попереднім роком (2,2 у 2019 році проти 2,3 у 2020 році). Україна також продовжує бути лідером серед пострадянських країн за рівнем стійкості громадянського суспільства. Водночас, як показують результати опитування Центру Разумкова, майже половина громадян (47%) довіряє ОГС.

****

Зустріч з Програмою «Долучайся!» на X Форумі розвитку громадянського суспільства

Вчора ми взяли участь в особливій «здибанці з донорами» під час X Форуму розвитку громадянського суспільства. Наші колеги розповіли про актуальні грантові можливості Програми «Долучайся!» та відповіли на запитання аудиторії. Радимо звернути увагу на наші гранти: Об’єднання, адвокація, співпраця: підтримка ініціатив ОГС у сфері реформ та Короткотермінові гранти для швидкої відповіді на виклики, що постають перед ОГС.Тисніть на гіперпосилання, щоб дізнатися більше.

****

Момент істини: як підвищити громадський активізм та яке відношення має до цього довіра?

Кожна громадська організація стверджує, що ставить за мету підвищення обізнаності громадян. Але чому інформаційні кампанії ГО не роблять з людини активного громадянина? Чи існує зв’язок між обізнаністю, довірою та залученістю? Коли йдеться про незручні питання про громадський сектор, Вікторія Черевко, регіональна представниця Програми «Долучайся!» в Харківській області, не пожаліє нікого. Навіть видатних громадських активістів Віту Думанську, лідерку Руху ЧЕСНО, та Віталія Шабуніна, очільника Центру Протидії Корупції. Чи вдалося нашим гостям витримати цей «холодний душ» і відповісти на всі питання? Дивіться дискусію «Хард-ток: Як підвищити рівень громадського активізму та причому тут довіра?» та вирішуйте! Тисніть на посилання нижче, щоб переглянути хард-ток.

Дивитися хард-ток

****

Готуємо з Pact: рецепт сталого розвитку ОГС

Під час спільної сесії з колегами з Pact Україна ми поділилися деякими ключовими складовими успіху та сталості українського громадянського суспільства. Деякі з них ви вже можете перевірити: Прийміть свої слабкості, щоб зміцнити себе. Постійно вчіться, зростайте та розвивайтеся. Аналізуйте та досліджуйте, будьте гнучкими. Розробіть чітку політику, процедури та стратегію. Сподіваємося, що ці поради допоможуть українським ОГС посилитися, підвищити довіру громадян, а також вести нашу країну до демократичного розвитку.

Детальніше

****

Фундація DEJURE отримала нагороду «Прорив в організаційному розвитку – 2021»

Нам дуже приємно привітати Фундацію DEJURE з отриманням спеціальної нагороди «Прорив в організаційному розвитку – 2021» на X Форумі розвитку громадянського суспільства. На власному прикладі, DEJURE сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні та мотивує інші організації досягати своїх цілей. Вітаємо команду DEJURE та бажаємо йти шляхом нових звершень та успіхів. Тисніть на посилання, щоб переглянути переможців всіх номінацій.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me