Спеціальний випуск новин програми: Щедрий Вівторок

«Думайте про пожертву не як обов’язок, а як привілей,» Джон Д. Рокфеллер молодший. Вже за тиждень ми відсвяткуємо Щедрий Вівторок – день, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності. У цьому році ми вирішили долучитися до акції та підготувати для вас дуже особливий матеріал. Сьогодні ми познайомимо вас з нашими партнерами – організаціями громадянського суспільства, які змінюють суспільство на краще, та запросимо на X Форум розвитку громадянського суспільства. У цьому випуску ви дізнаєтесь чому надзвичайно важливо фінансово підтримувати громадські ініціативи, яку користь отримує з цього суспільство та як можна долучитися. Гортайте вниз, буде цікаво!

****

Благодійність – це винагорода. Безперечно, задоволення від пожертви на гарну справу завжди перевершує насолоду від отримання подарунку. Однак, коли ви жертвуєте ОГС, ви зазвичай отримуєте особливу винагороду – можливість змінювати світ на краще. Чи підтримують українці громадські ініціативи? Наше Загальнонаціональне опитування щодо громадського залучення виявило, що 11% українців жервували кошти ОГС протягом останнього року. Середня сума пожертв в основному не перевищувала 100 грн. Що спонукає наших громадян займатися благодійністю? Згідно з опитуванням Zagoriy Foundation, українці займаються благодійністю тому що співчувають тим, хто потребує допомоги (63%), усвідомлюють, що подібна допомога може знадобитися і їм (43%), або люблять це робити (17%). Більше інформації в нашому графіку тижня!

****

Фандрейзингова кампанія Центру протидії корупції 

Робота Центру протидії корупції – це десятки проадвокатованих законів, серед яких створення НАБУ та САП, а з останнього – судова реформа. Серед досягнень ЦПК – проєкт «Серпом по рейтингу», за допомогою якого організація охопила 15 млн виборців через соцмережі, розповівши правду про сумнівні голосування у Раді. Крім того, завдяки моніторингу тендерів, ЦПК зберегли майже 5 млрд грн. державних коштів. Один з пріоритетів організації – це адвокація санкцій для чиновників, які діють в інтересах Росії та олігархів. Ви можете зробити роботу ЦПК стабільною і стати частиною творення держави без корупції, пожертвувавши кошти на Patreon за посиланням нижче.

Підтримати ЦПК

****

Вокс Україна – кампанія «Зробимо державне управління разом»

Вокс Україна – це аналітичний центр, який розвиває критичне мислення та економічну грамотність та виступає за справжні реформи. З 2014 року Вокс опублікував більше 6 тисяч статей, які прочитали 15 мільйонів людей, оцінили 1100 нормативних актів, навчили понад 200 стажерів, перевірили майже 7000 цитат політиків та спростували 1300 фейків. Ви можете підтримати організацію зробивши внесок на краудфандингову кампанію «Зробимо державне управління разом». Її мета – зібрати 500 000 грн. За ці кошти команда Воксу розвине дискусію про державне управління в Україні та напише «Посібник громадянина» – збірку простих і практичних інструкцій про те, як кожен із нас може вплинути на рішення держави чи органів місцевої влади. Тисніть на посилання нижче, щоб підтримати Вокс Україна!

Підтримати Вокс

****

Українська академія лідерства – стипендія «Герої серед нас»

Українська академія лідерства – це освітня платформа для молоді з формування лідерських якостей. У рамках Щедрого вівторка УАЛ запрошує вшанувати українських героїв та долучитись до збору коштів на іменну стипендію «Герої серед нас» для талановитих підлітків. Завдяки цій стипендії, проактивна молодь зможе навчатися рік в УАЛ, здобуваючи незабутній практичний досвід та розкриваючи свій потенціал. Зібрана сума покриє частину вартості навчання в Академії, а саме – проживання, харчування та експедиції. Тисніть на посилання, щоб підтримати Академію та подарувати шанс талановитій молоді!

Підтримати УАЛ

****

Фандрейзингова кампанія Transparency International Україна

Transparency International Україна – представник глобального руху Transparency International, що бореться з корупцією у всьому світі. В Україні, команда контролює публічні закупівлі, моніторить роботу антикорупційних органів, аналізує законодавство, підвищує прозорість та підзвітністі міст та багато чого іншого. Саме завдяки вашим внескам команда ТІ Україна залишається більш стійкою фінансово та продовжує незалежну й ефективну діяльність. Ви можете підтримати організацію внеском за посиланням нижче, а також придбати яскравий антикорупційний мерч з онлайн-магазину.

Підтримати ТІУ

****

Фандрейзингова кампанія Центру спільних дій

Центр спільних дій працює над моніторингом та аналізом ініціатив та рішень влади. Особливу увагу експерти організації приділяють рішенням, які не відповідають Конституції, розбалансовують державу, тим самим впливають на життя людей. Також Центр допомагає громадянам розібратись, які повноваження мають різні органи влади та чітко зрозуміти, від кого чого вимагати в країні. Окрім цього, організація допомагає владі ухвалювати рішення, які враховують реальні потреби громадян. Завдяки вашим внескам Центр спільних дій зможе створювати якісні аналітичні продукти, робити політику більш доступною, а діяльність влади – зрозумілою та прозорою для громадян. Ставши патроном організації на Patreon, ви отримаєте чудову можливість познайомитися з командою та отримувати унікальні продукти першими.

Підтримати Центр спільних дій

****

Рух ЧЕСНО залучає волонтерів та добродіїв до наповнення ПолітХабу

Рух ЧЕСНО – це організація, що надає громадянам об’єктивну, неупереджену та точну інформацію про політиків та партії, робить проєкти громадянської освіти, популяризує відкриті дані та проводить адвокаційні кампанії та заходи. З метою збереження політичної пам’яті, організація створила ПолітХаб – ресурс, що містить інформацію про майже 130 тисяч політиків. Наразі Чесно планує додати модуль «Запропонувати зміни», щоб громадяни могли додати до опису політика те, що для них важливо. Уся інформація проходитиме премодерацію та фактчекінг. Ви можете підтримати організацію фінансовим внеском на створення модулю або стати дописувачем-волонтером ПолітХабу, щоб створювати нові профілі українських політиків.

Підтримати ЧЕСНО

****

«Незалежність – це ми» – зустрінемось на X Форум розвитку громадянського суспільства

Хочете ближче познайомитися з організаціями громадянського суспільства? Відвідайте X Форум Розвитку Громадянського Суспільства України, що відбудеться 30 листопада у Києві! Мета Форуму – відзначити внесок громадянського суспільства у творення та розбудову держави. Ви зможете познайомитися з Програмою «Долучайся!» під час події «На здибанку до донора, частина 2» або взяти участь в нашій дискусії «Хард-ток: Як підвищити рівень громадського активізму та причому тут довіра?». Ознайомитися з програмою Форуму можна за посиланням.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me