Роланд Ковач: «Комунікація – це набагато більше, ніж слова»

Саме про це розповів директор Програми “Долучайся!”‎ Роланд Ковач під час відкриття Другого національного Форуму з комунікацій для соціальних та поведінкових змін SHKALA 2021.

На думку експерта, основний урок, який громадянське суспільство, громадяни та уряди могли засвоїти протягом минулого року полягає у тому, що під час кризи дії та поведінка людей перетворюються на дієві інструменти комунікації.

«Комунікація – це спроба вплинути на поведінку. Не дивлячись на наші різності, у нас багато спільного – всі ми прагнемо реалізації демократичних реформ, успіху на євроінтеграційному напрямку та, звичайно, подолання СOVID-19. Але ми також дуже не любимо зміни. Саме тому, якщо ви прагнете змінити чиюсь поведінку, варто починати із себе, адже ваші вчинки говорять гучніше за слова. Відповідно, якщо ви не підкріплюєте ваші комунікації релевантною поведінкою, навряд чи така комунікація буде успішною».

Іншим ключовим уроком пандемії екcперт вважає чесність у комунікаціях.

«Будьте чесними перед собою та своїми аудиторіями, вмійте визнавати та засвоювати власні помилки. Та головне – вчіться, адаптуйтесь до нових викликів та не бійтеся інновацій. Саме у цьому і полягає суть стратегічної комунікації під час криз подібних пандемії»

Форум з комунікацій для соціальних та поведінкових змін SHKALA 2021 – унікальна подія, що відбулася 2–3 лютого в форматі онлайн-шоу під егідою Програми з питань підтримки громадянського суспільства Представництва ЄС в Україні , Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

На SHKALA 2021 провідні міжнародні та українські експерти з соціальних та поведінкових комунікацій обговорили кейси та досвід роботи під час пандемії та криз, а також нові тренди в стратегічних комунікаціях для громадського та державного секторів.

Generated by Fontastic.me