Новини громадянського суспільства України, 7 липня

«Людина, яка здатна пересувати гори, починала з маленьких камінців», – сказав Конфуцій. Ця мудрість чудово передає сутність навчання та прогресу. З іншого боку, вона добре ілюструє процес дорослішання. У цьому випуску нашого ньюзлеттера ми поділимось цікавими даними про зростаючу участь молоді у громадській діяльності та житті громад, розкажемо про останні новини від Програми «Долучайся!» та наших партнерів, а також найважливіші новини громадянського суспільства України.

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Молодіжний активізм стрімко набирає обертів по всьому світу. Все більше молодих людей роблять перші кроки, щоб зробити цей світ кращим – покласти край бідності, поліпшити екологію та заохотити інших до дії. Одного дня вони стануть світовими лідерами, видатними вченими та визнаними активістами. Але що ми знаємо про українську молодь сьогодні? За останніми даними національного опитування IREX 84% молодих людей вважають себе активними членами своїх громад – так відповіли 52% респондентів віком 13-15 років та 32% віком 16-35 років. Найчастіше українська молодь брала участь у розвитку публічних просторів (63%) та відвідувала культурні та спортивні заходи (59%). Більше інформації у нашому щотижневому графіку.

****

Новини “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

«ЕКОном Планету»: Перевірте свої знання про екологічний спосіб життя

Разом з ресурсом Platfor.ma, Програма «Долучайся!» та Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій створили тест, який дозволить перевірити, наскільки ваш спосіб життя відповідає засадам екологічності. У супровідній статті екоексперти відповідають на питання про те, як перетворити типові буденні ситуації у екологічні звички. Проходьте тест та отримайте нагоду виграти цінні призи. Більше інформації – за посиланням

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Алея ГО популяризує діяльність українських громадських організації серед відвідувачів Atlas Weekend

Цього року, Алея Громадських Організацій зібрала найкреативніших учасників на музичному фестивалі Atlas Weekend, аби продемонструвати позитивні зміни, яких досягли активісти у сферах освіти, культури, охорони здоров’я та інклюзії. Це унікальна колаборація, яка дозволяє ОГС, серед яких є і партнери Програми «Долучайся!», заявити про свої проекти та залучити гостей фестивалю до громадської активності.

****

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Вакансії від Програми «Долучайся!»

Не втратьте останню можливість надіслати ваші резюме! Pact Inc. шукає кандидатів на посаду асистента із закупівель та фінансів та регіонального представника в місті Херсон для Програми «Долучайся!». Тисніть на посилання, щоб дізнатися подробиці.

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Партнери Програми «Долучайся!» визнані одними з найвпливовіших людей України

Вітаємо наших партнерів з Центру протидії корупції! Цьогоріч троє з членів команди ЦПК потрапили до переліку найвпливовіших українців. Так, до рейтингу «100 найвпливовіших жінок України» за версією журналу Фокус увійшли виконавча директорка та членкиня правління Дар’я Каленюк (37 у списку) та експертка Галина Чижик (76). Голова правління ЦПК Віталій Шабунін зайняв 66 позицію в рейтингу НВ «100 найвпливовіших українців».

****

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

РПР провів онлайн-дискусію «Посилення діалогу щодо прогресу реформ: роль громадянського суспільства в побудові демократичної стійкості України»

30 червня, Коаліція РПР у партнерстві з Посольством Литовської Республіки в Україні, Німецьким Фондом Маршалла та Трансатлантичною робочою групою щодо України провели онлайн-дискусію за участі відомих політиків, дипломатів та громадських експертів. Захід був організований в рамках підготовки до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Випускники УЛА долучилися до встановлення рекорду Гіннеса

Випускники та члени команди Української академії лідерства долучились до наймасовішої у світі інтелектуальної онлайн-гри, у якій взяло участь 1837 людей! Попередній рекорд встановили китайці. Гра тривала 1 годину та 5 хвилин – саме такою була вимога до рекорду.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Новий набір на тримісячну програму стажування у VoxCheck

Наші партнери VoxUkraine шукають стажерів, які будуть ловити політиків на брехні, маніпуляціях та популізмі; розвінчувати міфи про найбільш популярні теми 2021-го року; спростовувати фейки у рамках Facebook Third-Party Fact-Checking Program; запобігати виникненню та поширенню дезінформації за допомогою експлейнерів на важливі соціальні теми. Стажування розпочнеться 12 липня і триватиме до 15 жовтня. Заявки прийматимуться до 9 липня.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Вийшов новий випуск подкасту «Ок і шо?» від Центр UA

Центр UA випустив 49 епізод подкасту «Ок і шо?». Про що буде подкаст? Про усі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де – відверте зло, яке загрожує демократії. Тому експерти Центр UA кожного тижня відфільтровують для вас найважливіші ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента та розповідають про них простою та зрозумілою мовою!

Детальніше

****

Новини громадського сектору

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Програма «Мріємо та діємо» запрошує молодь взяти участь у проєкті «Всі різні — всі свої»

Програма спрямована на розвиток громадського активізму та обізнаності, інклюзивності, комунікації та емоційного інтелекту, адаптивності та навчання протягом усього життя. Тренінги відбудуться протягом двох днів у липні. Учасники дізнаються як творити ціннісні зміни у своїй громаді та розбудовувати демократичне суспільство на основі розмаїття та єдності. Також учасники та учасниці отримають менторську підтримку своїх ідей. Заявки прийматимуться до 11 липня.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Офлайн-табір «Літня школа стійкості»

Літня школа стійкості – це 6-денний проєкт у форматі табору для молоді з усієї країни від естонсько-української програми «Стійка Україна», Всеукраїнського молодіжного центру та Міністерства молоді і спорту України. Захід буде насичений лекторіями, гутірками та майстер-класами від топових спікерів й менторів. Табір відбудеться поблизу Києва з 1 по 6 серпня 2021 року. Організатори забезпечують учасників харчуванням, проживанням та трансфером з Києва до місця проведення. Заявки прийматимуться до 15 липня.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Ліга Відкритого Суспільства – гурток зі створення повільних історій

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує відбір до Ліги Відкритого Суспільства – гуртка для блогерів-початківців, які прагнуть поширювати щирі історії про важливі речі. Відібрані учасники будуть вчитися в найкращих журналістів, блогерів та експертів; зустрічатися з людьми, чий приклад надихає; шукати свій особливий голос і відрізняти важливе від другорядного; практикуватися у створенні та поширенні повільних історій, від яких мурашки по шкірі; творити ціннісну спільноту, з якою хоч у вогонь, хоч у воду. Дедлайн подачі заявок – 16 липня.

Детальніше

****

Що ми читаємо?

Новини громадянського суспільства України, 7 липня

Міленіали та представники покоління Z досягли повноліття саме тоді, коли Інтернет-платформи та соціальні медіа дали можливість і силу ділитися думками, віддалено впливати людей та установи та у новий спосіб ставити під сумнів авторитети. Ці сили сформували їх світогляд, цінності та поведінку. Ми пропонуємо вам переглянути це десяте дослідження 2021 Deloitte Global Millennial and Gen Z, щоб дізнатися, що важливо для представників цих поколінь, та що впливає на їх цінності та вибір.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me