Новини громадянського суспільства України, 24 червня

Фрідріх Ніцше казав: “Вірний спосіб виховати корумповану молодь – навчити їх шанувати більше тих, хто думає однаково, ніж тих, хто мислить інакше”. Ця думка, яку автор висловив ще у XIX століття досі є актуальною. Особливо зараз, коли українська молодь стала більш згуртованою та може вільно ділитись своїми унікальними ідеями та думками. Але для того, щоб молоді люди могли вільно реалізовувати інновації демократичним шляхом, а також мали змогу реформувати застарілі системи, боротися з корумпованим спадком та перетворювати майбутні ідеї на бізнес та економічне зростання, їм потрібні інструменти. Їм потрібна громадянська обізнаність та можливості для прийняття рішень, що впливають на них особисто, їхніх співгромадян та державні установи. У цьому випуску ми хочемо поговорити про діяльність українських ГО, яка спрямована на залучення молоді та її демократичний розвиток, фанові інструменти, що сприяють підвищенню самосвідомості молоді як виборців, консультації у форматі “рівний-рівному” та ініціативи від уряду.

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 24 червня

Молодь завжди була, є та буде основним рушієм змін у будь-якій країні. Гостре відчуття несправедливості, прагнення змінити світ на краще та віра у здійснення усіх заповітних мрій. Саме таким є портрет молоді незалежно від статі, віросповідання та місця проживання. А як щодо української молоді? Скільки молодих українців брало участь у діяльності ГО за останній рік? Чи відчувають вони наслідки реформ? Та як часто виїжджають за кордон? Про все це у нашому графіку тижня.

****

Аналітика від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 24 червня

“Ми не завжди можемо будувати майбутнє для молоді, але ми можемо виховувати молодь для нашого майбутнього”. Ці слова з Франкліна Д. Рузвельта є особливо актуальними для України. Якщо новим поколінням молоді вдасться змінити країну, реалізувати реформи, зміцнити економіку, тоді їм точно стануть у нагоді спеціальні знання. Згідно з доповіддю Робочої групи ООН з питань молоді під назвою “Стан молоді в Україні”, громадянське суспільство відіграватиме ключову роль у залученні наступного покоління українських лідерів, вимагаючи активнішої взаємодії в Інтернеті з “Поколінням Z” та продовженням промо громадянської освіти. Більше детально про молодь України та про відповідні дані з нашого Національного опитування щодо громадянського залучення читайте у нашому новому аналітичному матеріалі. Детальніше тут

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 24 червня

Спробуй нову маску Instagram “Не бійся відкривати рота” від Global Office

Як привернути увагу молоді до такої серйозної теми як вибори? Просто зробіть це у фановому форматі) Наші партнери – Global Office – використали саме цей підхід і створили маску для користувачів Instagram. Це навіть більше ніж маска. Це гра для сторіз, в якій молодь може прогулятись по віртуальному місту, зустрітись віч-на-віч з його ключовими проблемами, на кшталт ям на дорогах, та спробувати їх побороти. А також подумати про голосування на найближчих виборах, як можливість щось змінити на краще. Спробуй маску прямо зараз! Детальніше тут

****

Новини громадянського суспільства України, 24 червня

Поради від Освіторія про те, як самостійно створити настільну гру

Настільні ігри вже давно стали не тільки корисним дозвіллям, а й ефективним інструментом навчання в школі. Рольові ігри, квести або вікторини занурюють дітей у світ пригод і допомагають розвивати soft skills та різні компетентності. Створити власну гру не так то і складно: наші партнери з Освіторія разом з педагогами-експертами склали покрокову інструкцію, щоб кожен зміг проявити свої суперсили в розробці навчальних настільних ігор.  Детальніше тут.

****

Новини громадянського суспільства України, 24 червня

Онлайн випускний для студентів УАЛ

20 червня через карантинні обмеження студенти 10-місячної формаційної програми від УАЛ завершували своє навчання в режимі відео конференції з усіх куточків країни. Привітальні промови від керівництва УАЛ, настанови від високопосадовців та найяскравіші спогади від студентів – таким був п’ятий випуск студентів. Попри те, що не всі могли бути присутніми у та доєдналися до події дистанційно, це не завадило створити справді родинне свято, яке об’єднало тепер уже випускників, команду, партнерів та друзів Української академії лідерства.

****

Новини регіонів

Новини громадянського суспільства України, 24 червня

Залучення жінок та поради з онлайн проектів від наших регіональних представниць

Які є можливості для дівчат та жінок у громадському секторі? Які цільові проекти, ініціативи та інформаційні ресурси спрямовані на підвищення жіночої участі в громадському житті? Про все це днями розповідала наша представниця в Запорізькій області – Валерія Овчарова. Вона виступила спікеркою на навчальному модулі “Лідерство для дівчат”, організатором якого став БФ “Імпульс.ЮА”.
А ще одна наша регіональна представниця – на цей раз з Харківщини – Вікторія Черевко разом з сестрою – Катериною Черевко – склали топ-10 порад для тих, хто пірнає в проекти онлайн. Дізнайтесь прямо зараз як Джентель(ву)мен, Фокусник та Павук допоможуть вам ефективно працювати онлайн.

****

Новини громадського сектору

Новини громадянського суспільства України, 24 червня

Відкриття Всеукраїнського молодіжного центру

Всеукраїнський молодіжний центр спільно з Міністерство молоді та спорту України готує запуск онлайн порталу мобільності молоді muv.in.ua, який матиме розділ – “Можливості для молоді в Україні”. В інтерактивному форматі українська молодь зможе знайти інформацію по регіонах та типам підтримки. Публічний запуск платформи muv.in.ua заплановано на 28 червня. Реєстрація організацій, молодіжних можливостей та ініціатив триває.

****

Новини громадянського суспільства України, 24 червня

ЄС оголошує грантовий конкурс для ГО України

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує конкурс заявок — “Механізм розвитку громадянського суспільства України: підвищення ролі громадянського суспільства для кращого врядування, прав людини та культури”. Заявки приймаються за наступними напрямками: сталий розвиток, культура, незалежні ЗМІ, реформа державного управління, верховенство права, права людини, угода про асоціацію між Україною та ЄС. Дедлайн — 14 серпня. Детальніше тут.

****Новини громадянського суспільства України, 24 червня

“Форум лідерів змін” стартував на Харківщині

На “Форум лідерів змін” протягом декількох днів будуть представлені успішні проекти взаємодії представників громадського сектору, молоді, влади та бізнесу. Адаптивність ГО – це вже не запорука потенційного успіху, це передумова виживання. Чи є здатність до адаптації “фішкою” вашої організації? І чи знаєте як і навіщо її розвивати? Про те, як провідні українські організації долали виклики карантину, які уроки вивчили і до чого тут адаптивність учасникам розкаже наша регіональна представниця у Харківській області – Вікторія Черевко. Детальніше тут.

Generated by Fontastic.me