Новини громадянського суспільства України, 23 червня

Поки літня спека накриває пилом наші будні, ми мріємо про спекотні береги чи прохолодні гірські стежки. Це можливість заглибитися у велич природи, освіжити розум і набратися сил. Це час поміркувати над наступним життєвим колом і поставити вищі цілі. Поки ви готуєтеся до відпустки, поспіхом обираючи місце, щоб відновити сили та зарядитися енергією, цей номер нашого ньюзлеттера запрошує вас на зустріч з реперкою Альона Альона в рамках кампанії «ЕКОном планету» та пропонує ознайомитися з дослідженнями наших партнерів.  Так, ви зможете наситити своє літо корисними знаннями та нетворкінгом. Насолоджуйтесь своїм прохолодним напоєм та дізнавайтеся останні новини українського громадянського суспільства. 

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

Вже багато років світ намагається подолати екологічні проблеми, однак останнім часом вони стають все більш актуальними та нагальними. Водночас, людство починає нарешті усвідомлювати, що екологія – це відповідальність кожного, а все більше людей запитують себе, що вони особисто зробили, щоб врятувати цю планету та зробити її придатною до життя для наступних поколінь. Так, опитування про екологічні тренди в Україні виявило, що третина українців  (35%) переконані, що громадяни самі мають нести головну відповідальність за покращення екологічної ситуації у своєму населеному пункті. Щоб досягти цієї мети, 45% опитуваних заощаджують ресурси, тоді як інші 15% не використовують пластику. Більше цікавих подробиць у нашому графіку тижня.

****

Новини “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

Програма «Долучайся!» розпочала еко-кампанію підписанням Меморандуму про співпрацю

22 червня Програма «Долучайся!», Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій – ВАМП та Metro Cash & Carry Україна підписали Меморандум про співпрацю, щоб відзначити запуск всеукраїнської еко-кампанії «ЕКОном Планету». Журналісти, еко-активісти та всі ті, кому небайдуже наше довкілля, зібрались разом, щоб дізнатися більше про сортування сміття та як це допоможе врятувати нашу планету. Також Alyona Alyona – реперка та авторка пісень, а окрім цього ще й амбасадорка проєкту, оголосила про початок автограф-туру по сортувальних станціях (Харків – 23 червня, Київ – 29 червня, Львів – 17 липня, Одеса та Миколаїв – дати будуть оголошені згодом). Слідкуйте за оновленнями на Facebook сторінках Програми «Долучайся!» та ВАМП

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

ЦППР провів перші регіональні обговорення місцевих референдумів

14-18 червня Центр політико-правових реформ провів першу серію обговорень «Предмет місцевого референдуму» в 10 областях. Головна мета – підвищити обізнаність громадян про місцеві референдуми та сприяти інклюзивному та відкритому діалогу щодо його положень. Напрацьовані рекомендації будуть проаналізовані та передані робочій групі, створеній Верховною Радою.

****

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

VoxUkraine дослідили гендерну рівність в українських підприємствах

Про скількох жінок-лідерок великих підприємств ви чули? Не так вже й багато? Тоді радимо проглянути цікавий матеріал від наших партнерів з VoxUkraine «Гендерна рівність: жінки, які керують», щоб дізнатися більше про те в яких галузях та типах підприємств жінки знаходяться на керівних посадах.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

Демініціативи пояснили як російські історичні міфи ведуть до авторитаризму та бідності

Що думають українці про ухвалення у Росії закону про заборону ототожнення радянського керівництва та нацистської Німеччини у Другій світовій війні? І взагалі чому російська влада культивує міф Перемоги та чому люди в країні-переможниці живуть гірше, ніж у країні, яка зазнала поразки у війні? Про це просто й дотепно – у новому випуску «Політичного кварталу» з аналітиком «Демініціатив» Сергієм Шаповаловим.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

Transparency School 2021 – навчання для майбутніх лідерів

Transparency International-Україна запрошує на щорічний тренінг з питань боротьби з корупцією, прозорості та підзвітності. Провідні фахівці познайомлять вас з останніми розробками у галузі боротьби з корупцією і підзвітністю та допоможуть реалізувати ваші ідеї на практиці. Заявки прийматимуться до 11 липня.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

Прем’єра інтелектуального ігрового шоу «Нове покоління» на телеканалі Еспресо

19 червня Львівський національний університет імені Івана Франка та партнер програми «Долучайся!» Центр політико-правових реформ показали прем’єрний епізод спеціального сезону інтелектуального ігрового шоу «Нове покоління» на телеканалі «Еспресо». Шоу присвячене 25-й річниці Конституції України та транслюватиметься щосуботи. Учасники гри – п’ять старшокласників, які змагаються за найкраще знання української Конституції та демонструють її важливість у повсякденному житті.

Детальніше

****

Новини громадського сектору

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

«Академія громадянина» – навчальна програма, що надихає активних українців втілювати реформи у громадах

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує взяти участь у навчальній програмі «Академія громадянина», де ви зможете отримати суперсилу – здатність впроваджувати важливі ініціативи у вашій громаді. Ви здобудете знання та навички ефективної співпраці з місцевою владою, а також зможете запустити власну адвокаційну кампанію для вирішення проблеми у вашому місті. Прийом заявок відкритий для мешканців Рівненської, Миколаївської (до 4 липня), та Дніпропетровської (22 серпня) областей.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

Meet, Connect and Act: Civil Match – проєкт, що розвиває транскордонну співпрацю

Маєте інноваційну ідею проєкту та хочете створити міцні зв’язки? Civil Match – це інтерактивний проєкт, який орієнтується на транскордонну співпрацю для громадських організацій країн Східного партнерства, Німеччини, Франції, Польщі та Росії. Він також надає широкі можливості для спрівпраці, пошуку міжнародних партнерів, генерування нових ідей, зв’язку з донорами, а також допоможе підготуватися, щоб подати заявку на фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Реєстрація відкрита до 29 червня.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 23 червня

Громадський активізм: без пошкоджень та проваджень

Протягом кількох років в Україні фіксується збільшення протиправних, незаконних дій щодо громадських активістів та журналістів. Вони зазнають переслідувань та різних форм насильства. Насамперед це погрози, пошкодження майна, дискредитація, судові позови, «тіньові» затримання, а також фізичні ушкодження чи вбивство. Цей курс надасть комплексні поради активісту щодо того, як діяти у типових та найбільш критичних ситуаціях аби захистити себе.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me