Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

«Бути собою у світі, який постійно намагається зробити з тебе когось іншого, є найбільшим досягненням», – сказав американський письменник і філософ Ральф Уолдо Емерсон. Минулого тижня учасники Прайду пройшли Києвом, щоб вшанувати різноманіття та закликати до права вільно говорити про себе. Незважаючи на зовнішню екстравагантність, Прайд закликав звернути увагу, що меншини є невід’ємною частиною суспільства, тож права людини поширюються на всіх його членів незалежно від статі чи сексуальної орієнтації. У цьому номері нашого ньюзлетера ми дослідимо, як українські ЗМІ пишуть про ЛГБТ+, обговоримо концепцію безпеки людини та зберемо інші найважливіші новини українського громадянського суспільства. Долучайтесь, щоб дізнатися більше!

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

В перші тижні вересня, протягом яких в Україні також відзначають Прайд-місяць, ЗМІ уважно слідкують за темою ЛГБТ+. Для багатьох це можливість публічно заявити про свою підтримку спільноті та ідеям рівності і толерантності, а також засудити насилля та порушення прав людини. Але чи завжди вдається українським медіа подавати ці матеріали коректно? Як показують результати моніторингу висвітлення ЛГБТ+ в онлайн-медіа, здійсненого Інститутом масової інформації, на жаль, більша кількість матеріалів не завжди означає, що вони якісні. Лише 2,4% згадок виявились конструктивними, тоді як 5,2% містили некоректну термінологію, а 1,9% – мову ворожнечі. 65,6% матеріалів стосувалися ЛГБТ-спільноти загалом, кожен п’ятий матеріал (19,3%) – трансгендерних осіб, а 8,5% – геїв. Дізнайтесь більше в нашому графіку тижня!

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

Фахівчиня Програми «Долучайся!» взяла участь в обговоренні становища громадського сектору в Україні

Регіональна представниця Програми «Долучайся!» у Харківській області Вікторія Черевко взяла участь у панельній дискусії «Що робити ГО зараз, щоб мати майбутнє». Дискусія відбувалась в рамках Школи громадських організацій. Експерти обговорили питання стану та перспектив розвитку громадського сектору в Україні, виділили ключові зміни, спричинені пандемією, поділились трендами, що зароджуються в секторі, а також дали поради ГО-початківцями.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

KyivPride Awards 2021 відзначили досягнення ЛГБТ+ на спеціальній церемонії

Щоб нагородити та відзначити зусилля тих, хто активно бореться за права ЛГБТ+ в Україні, KyivPride провів церемонію нагородження KyivPride Awards 2021 18 вересня. На спеціальній церемонії оголосили переможців у 7 номінаціях. Роланду Ковачу, директору Програми «Долучайся!», випала честь вручити нагороду ЛГБТ+ активістці року, котрою стала Дзвенислава Щерба.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

ЕКОном Планету: Програма «Долучайся!» привертає увагу до екологічних проблем за допомогою музики

Готові трішки відволіктися від буденних справ? Тоді гайда переглядати неймовірні відео з серії ді-джейських сетів у наймальовничіших місцях нашої країни! За допомогою музики, яку створили відомі українські ді-джеї, ми привертаємо увагу до екологічних проблем живописних місць України. Ви можете переглянути записи з острову ДжарилгачСтаніславських кручРожевого озера на Херсонщині, а зовсім незабаром вийде запис з гори Пивиха, що на Полтавщині!

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

Вакансії від Програми «Долучайся!»

Команда Програми «Долучайся!» невпинно росте. Цього разу нам потрібні фахівець/чиня з маркетингу та організації подій, інтерн/ка та фахівця/чиня з інклюзії, реформ та адвокації. Не вагайтесь та тисніть на посилання, щоб дізнатися про ці можливості. Ми чекаємо на ваші резюме!

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

TI Україна шукає партнерів для контролю над публічним майном 

Наш партнер Transparency International Україна мріє про країну, де управління державною та комунальною власністю відбувається відповідально, професійно і без корупції, а всі процеси побудовані прозоро, відкрито і з урахуванням інтересів громади і бізнесу.  Тому TI оголошує конкурсний відбір регіональних громадських організацій для співпраці. Разом, ви зможете посприяти ефективності управління публічним майном, зокрема через суспільний контроль над цими процесами. Не зволікайте, адже дедлайн подачі заявок 10 жовтня. 

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

Центр Нова Європа проаналізував основні успіхи євроінтеграції в українських регіонах за останні 2 роки

Центр «Нова Європа» переконаний, що успішність євроінтеграції залежить у значній мірі від рішучості впроваджувати зміни на місцях. Цього разу аналітична команда центру вирішила поцікавитися у регіональних представників неурядового сектору, можновладців та журналістів що вони вважають показником успішної євроінтеграції останніх двох років в регіонах та що очікували б від ЄС задля більшого прогресу? Тисніть на посилання, щоб переглянути результати опитування.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

Концепція безпеки людини: українські реалії та міжнародні тренди. Демініціативи запрошують на дискусію 

Фонд «Демократичні Ініціативи» запрошує на дискусію щодо концепту «безпеки людини» і його перспектив в Україні. Експерти, дослідники, громадські та політичні діячі поговорять про те як громадяни України розуміють поняття безпеки і які компоненти, на їхню думку, туди входять. Дискусія відбудеться в режимі онлайн на платформі ZOOM і транслюватиметься на Facebook-сторінці Демініціатив.  

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

Новий епізод #@)₴?$0 від «Телебачення Торонто»

Ви вже переглянули останній епізод #@)₴?$0 від Телебачення Торонто? Якщо ні, то тисніть на посилання та дивіться хутчіше! Ви дізнаєтесь про «факультет ТікТоку», екранізацію книги Айзека Азімова, новий український правоохоронний орган та багато інших цікавих політичних та культурних новин.

Детальніше

****

Новини громадського сектору

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

Гід з онлайн-безпеки для ЛГБТ+ активісток та активістів 

Онлайн-активізм часто супроводжується атаками хейтерів у соцмережах, постійними спробами зловмисників отримати доступ до облікових записів та злиттям у мережу персональних даних. Радимо ознайомитись з «Гідом з онлайн-безпеки», який розробила організація «Інсайт», щоб протидіяти кібернападам. 

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

Відбір на тренінг «Активні Громадяни» для представників громадських об’єднань

Британська Рада запрошує представників громадських об’єднань на 4-денний онлайн-тренінг за програмою «Active Citizens». Подія відбудеться в жовтні 2021 року на вихідних. Під час тренінгу учасники дізнаються як писати власні проєкти соціальної дії; покращать навички володіння різними онлайн-платформами та інструментами; отримають можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів від Британської ради та багато іншого.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 22 вересня

Школа доброчесності НАЗК

Чи можна навчитися антикорупції? У Школі доброчесності НАЗК ви точно отримаєте вичерпні базові знання про цю сферу! Школа доброчесності НАЗК – це особливий формат взаємодії громадянського суспільства та Національного агентства з питань запобігання корупції – НАЗК. Дедлайн – 30 вересня.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me