Новини громадянського суспільства України, 21 липня

«Я дійшов висновку, що гарний учитель – як гарний митець, а їх зовсім мало. Може бути, що уміння навчати – це найвище з мистецтв, бо твій витвір – це людський розум та дух», – писав Джон Стейнбек. Особливе місце у цьому великому мистецтві належить вихованню відчуття спільного, відповідальності та громадянського духу як у дітей, так і у дорослих, щоб вони могли захищати свої права та діяли в інтересах своєї спільноти. Цей випуск нашого ньюзлетера присвячений галузі освіти: новинам з Global Teacher Prize Award, свіжим даним опитувань щодо ставлення до вчителів та освіти в Україні, та звісно головним новинам партнерів програми «Долучайся!» та громадянського суспільства. Знайдіть трохи часу, щоб почитати нашу традиційну підбірку!

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Професію вчителя за правом вважають однією з найважливіших, але що насправді українці думають про вчителів? «Освіторія» разом з дослідницькою компанією Kantar Україна провели опитування про роль та важливість роботи вчителя. На думку українців, роль вчителя полягає саме у виконанні професійних обов’язків – так думають майже половина респондентів (47,5 %). В той же час, 46,3 % бачать вчителя як ментора і наставника, який має підтримувати учнів і допомагати їм. Відповідаючи на питання про головне завдання вчителів, більшість респондентів вказали допомогу учням з розвитком їх вмінь та навичок (51,5%). До топу вчительських задач також увійшли заохочення учнів до навчання (49,6%), розвиток здібностей та талантів (42,5%), а також створення рівних умов у навчальному процесі (30,5%). Але наскільки престижною вважають роботу спеціалістів, перед якими поставлені ці амбітні задачі? Переважна більшість українців переконані, що робота вчителя важлива (83,7%), але в той же час респонденти вважають її недооціненою (38,7%). Що можна зробити, аби виправити цю ситуацію? Відповідь проста – номінуйте ваших вчителів, колег по викладанню, або тих освітян, що надихають своїх учнів власним прикладом на цьогорічну премію Global Teacher Prize Ukraine! Вчителі важливі!

****

Новини “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Фани Альони Альони зі Львова зібрали 500 кілограмів відсортованого сміття

Минулої суботи реперка Alyona Alyona провела чергову автограф-сесію для своїх фанів у Львові на сортувальній станції Metro Cash & Carry в рамках екологічної кампанії «ЕКОном Планету», яку проводять Програма «Долучайся!» та Всеукраїнська асоціація музичних подій. Загалом, на подію прийшли 140 фанів, які принесли 500 кілограмів відсортованого сміття. Наступні автограф-сесії відбудуться 17 та 18 серпня в Одесі та Миколаєві. Слідкуйте за оновленнями на Facebook сторінках Програми «Долучайся!» та ВАМП.

****

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Вакансія від Програми «Долучайся!»

Не втратьте останню можливість надіслати ваше резюме! Pact Inc. шукає кандидатів на посаду регіонального представника в місті Херсон для Програми «Долучайся!». Тисніть на посилання, щоб дізнатися подробиці.

Детальніше

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Демініціативи вивчили ставлення українців до якості освіти

Що громадяни думають про освіту в Україні? Чи допомогли шкільні карантини захистити родини від Covid-19? Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва разом з Київським міжнародним інститутом соціології провели дослідження про ставлення громадськості до середньої та вищої освіти в Україні та вплив карантинів на якість освіти. Якою, на вашу думку, є якість української освіти?

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Центр Спільних Дій запустив інформаційну кампанію «Укрдерждовгобуд»

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України наші партнери з Центру Спільних Дій розпочали інформаційну кампанію «Укрдерждовгобуд». Експерти проаналізують розвиток української держави крізь злети та падіння шести президентів. Перші матеріали окреслили найбільш визначні моменти терміну першого президента Леоніда Кравчука. Дивіться інтерв’ю з ним за посиланням.

Дивитися інтерв’ю

****

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Виконавчого директора TIU обрали до координаційного комітету антикорупційної коаліції ООН

Виконавчого директора Transparency International-Україна Андрія Боровика обрали до Координаційного комітету UNCAC – Конвенції ООН проти корупції. Це глобальна мережа, що об’єднує понад 350 громадських організацій у понад 100 країнах світу. UNCAC — це єдиний юридично обов’язковий універсальний інструмент для боротьби з корупцією у світі, який відстоює запобігання корупції, криміналізацію та правозастосування, міжнародне співробітництво, повернення активів, технічну допомогу та обмін інформацією. Привітайте Андрія у коментарях за лінком.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

ЦППР завершив перший сезон телеконкурсу «Нова генерація»

Центр політико-правових реформ завершив перший сезон молодіжного інтелектуального телеконкурсу «Нова генерація», присвяченого 25-річчю Конституції України, у якому школярі змагалися у своїх знаннях положень основного закону. Дивіться фінальний епізод, щоб дізнатися, хто виборов кубок «Нової генерації».

Дивитися випуск

****

Новини регіонів

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

“Захист” створив відеокурс про інструменти Microsoft and Google для неприбуткових організацій

Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист» презентував відеокурс для громадських організацій про цифрові інструменти. Курс охоплює ключові можливості систем Microsoft та Google for Non-profits, їх переваги та інтеграцію в операційну діяльність неприбуткових організацій.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

РПР проведе круглий стіл про успіхи місцевих реформ

23 липня Коаліція РПР збирає своїх регіональних партнерів та представників місцевої влади на подію «Історії успіху місцевих реформ: як втілювати зміни у своїй громаді». Партнери представлять здобутки місцевих дорожніх карт реформ — планів дій громадськості щодо впровадження змін у своїх містах. Також учасники окреслять спільні проблеми для регіонів України та шляхи їх розв’язання. Слідкуйте за оновленнями за посиланням.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Обрано нову Раду Коаліції РПР

15 липня відбулося засідання Загальних зборів Громадської спілки «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ» за участі представників 20 з 27 ГО-членів Коаліції. Під час засідання члени Зборів шляхом таємного голосування обрали нову Раду Коаліції РПР з каденцією терміном 1 рік.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Пройдіть опитування про комунікації в секторі ГО та виграйте корисні подарунки для вашої організації

Агенція медійного росту «Або» спільно з платформою «Громадський Простір» досліджують, як громадські організації просувають проєкти, комунікують з аудиторією і створюють історії успіху. Організатори дослідження мають на меті зрозуміти головні запити громадських організацій в сфері комунікацій та розробити дієві інструменти для покращення їх помітності та ефективності. Серед організацій, що заповнять форму, будуть розіграні приємні подарунки, а результати дослідження будуть опубліковані на Громадському Просторі. Відповіді приймаються до 12 серпня.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 липня

Конкурс «Впровадження стратегічних планів територіальних громад щодо охорони довкілля»

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Впровадження стратегічних планів територіальних громад щодо охорони довкілля». Мета конкурсу – надання допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні шляхом сприяння реалізації стратегічних планів розвитку територіальних громад щодо охорони довкілля, які було затверджено радами відповідних громад. Встигніть подати проєктну пропозицію до 3 серпня 2021 року.

Детальніше

Generated by Fontastic.me