Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Арістотель стверджував, що бути хорошою людиною та добрим громадянином не завжди одне і те ж. За цією логікою виходить, що наших особистих якостей та таланту не досить, щоб відповідати обом критеріям. Тож які вчинки чи переконання формують хорошого громадянина? В цьому випуску нашого ньюзлеттера ми хочемо поділитися думкою українців про те, кого вони вважають добрими громадянами, розповісти про досягнення наших партнерів у сфері демократичного врядування та запропонувати купу чудових можливостей, за допомогою яких можна долучитися до українського активізму.

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Більшість людей живе постійними очікуваннями. Хтось інший має про них потурбуватися, вирішити проблеми, прийняти важливі рішення та, на кінець, стати ідеальним взірцем. Люди охоче розповідають яким має бути цей бездоганний громадянин, проте коли доходить до особистого досвіду, то реальність може неприємно здивувати. Участь у діяльності організацій громадянського суспільства чудовий приклад цієї ситуації. За результатами нашого Загальнонаціонального опитування, аж 60% українців вважають, хороші громадяни мають брати участь у діяльності ОГС, тоді як фактичну участь вказали лише 17%. Переважна більшість респондентів вказали, що у них бракує або часу (38%), або зацікавленості (43%). Ми вважаємо, що час для активізму можна знайти завжди. Все просто – шукайте цікаву ініціативу та долучайтеся! В цьому безперечно стане у пригоді наш ньюзлеттер, який зібрав для вас найкращі та найактуальніші можливості громадянського суспільства)

****

Новини “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Новий випуск “Бла Бла Таксі” вже в ефірі

В ефірі 5 каналу вийшов третій епізод нового освітньо-розважального шоу “Бла Бла Таксі” від Програми “Долучайся!” Цього разу ви дізнаєтесь чому українська історія стала популярною темою на YouTube, як проходять музичні фестивалі в умовах карантину та чи можна вплинути на вартість опалення своєї квартири. Лайкайте та не забудьте пошерити з друзями!

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

“Більше знаємо, менше діємо. Чому харків’яни не беруть активну участь у громадському житті?”. Публічна дискусія

27 квітня Програма “Долучайся!” запрошує взяти участь в публічному онлайн-обговоренні результатів Загальнонаціонального опитування щодо громадського залучення для Харківської області. Під час події ви дізнаєтесь чи відповідає рівень обізнаності харків’ян щодо громадських ініціатив фактичному залученню у їхню діяльність, та які цінності та очікування мешканці Харківщини мають щодо громади, держави та один до одного. Також, всі охочі зможуть поставити питання запрошеним спікерам.

Детальніше

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Відбулось четверте публічне обговорення законопроєкту про місцеві референдуми

19 квітня провідні українські ОГС, серед яких і наш партнер Центр політико-правових реформ, провели четверте та останнє з публічних обговорень “Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України” за участі місцевих експертів та політиків. Мета публічних обговорень – сприяти відкритому інклюзивному діалогу з громадянами, підвищувати обізнаність щодо політичних реформ та будувати діалог між громадянами, політичними партіями, зацікавленими сторонами та експертами.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Другий відеоурок для розвитку громадянського суспільства від “Демініціатив”

14 квітня Фонд “Демократичні ініціативи” випустив другий відеоурок “Методи аналізу даних опитувань громадської думки”. У цьому ролику аналітик Фонду Сергій Шаповалов демонструє важливість вміння аналізувати дані громадської думки на прикладі аналізу поширеності проросійських настроїв в Україні.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Рух ЧЕСНО відкрили перший онлайн Музей політичної агітації

20 квітня команда ЧЕСНО провела онлайн презентацію першого Музею політичної агітації та виборчого трешу в Україна. Музей працює онлайн та вже нараховує близько 3000 експонатів. Ви можете долучитися надіславши фото з прикладами агітації на info@chesno.org.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

VoxUkraine запрошує на конференцію “Модернізація 2021: роль інституцій та ефективного управління”

27 квітня аналітичний центр VoxUkraine та GIZ проведуть конференцію, присвячену державному управлінню. Під час віртуальної конференції запрошені спікери зосередяться на проблемах реформи державного управління, оцінці ефективності використання державних коштів, факторах сили та сталості державних інституцій, ролі залучення громадян до управління громадами, регіонами та державою. Дізнайтеся більше за посиланням.

Детальніше

****

Новини громадського сектору

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Спільно Сильно – шкільний тиждень активізму

З 19 по 23 квітня в Україні відбудеться шкільний тиждень активізму. Це можливість для освітян та учнів проаналізувати сильні сторони їхніх громад та ті, які потребують змін, згенерувати ідеї та рішення, обрати одну для реалізації та втілити її. Кожний день – це півтори години насиченої та цікавої роботи, яка зробить внесок у розвиток та майбутнє наших громад та допоможе учням набути нових навичок та застосувати їх на практиці.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Тиждень відкритого уряду 2021

З 17 по 21 травня 2021 року в Україні, як і в інших країнах – учасницях міжнародного Партнерства “Відкритий Уряд”, відбудеться Тиждень Відкритого Уряду. Це можливість для представників інститутів громадянського суспільства, бізнесу, експертів, громадян дізнатися більше про механізми та інструменти відкритості, прозорості та підзвітності врядування в Україні, які були впроваджені чи заплановані до запуску в рамках Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Грантова програма на підтримку ініціатив громадянського суспільства у сфері протидії корупції

Програма «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!» оголошує грантову програму на підтримку ініціатив громадянського суспільства та медіа у сфері протидії корупції. Мета програми – мобілізувати суспільство на запобігання корупції, розробити аналітичні матеріали щодо механізмів підвищення обізнаності та виховання цінностей, спрямованих на запобігання корупції, сприяти виникненню коаліцій, які здійснюватимуть адвокацію ефективних антикорупційних заходів на національному і регіональному рівнях. Дедлайн – 31 липня 2021 року.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 21 квітня

Онлайн Форум «Інклюзивне навчання: досвід ефективних змін»

З 27 по 28 квітня волонтерський рух “Спільна допомога” запрошує педагогів, експертів, представників громадських організацій взяти участь у онлайн Форумі «Інклюзивне навчання: досвід ефективних змін». Запрошені спікери обговорять тенденції сучасних змін в системі освіти та її інклюзивність; ролі і виклики для педагогів, батьків, керівників; універсальний дизайн в навчанні та як його досягти. Реєстрація відкрита до 20 квітня.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me