Новини громадянського суспільства України, 16 червня

Як казав Альберт Ейнштейн, – можливості криються посеред труднощів. Хтось інший назвав би це удачею. Але якщо ми наважимось розвинути думку батька теорії відносності, то ми б назвали це сингулярністю успіху – точкою, в якій важка праця перетинається з можливостями, що створюють краще майбутнє. Насолоджуючись теплом перших літніх днів, ми раді поділитися з вами свіжим випуском нашого ньюзлеттера з легким присмаком Democracy In Action: Zero Corruption Conference, а також новинами про запуск нової еко-кампанії Програми “Долучайся!”. Також ви традиційно знайдете цікаві можливості та новини про успіхи громадянського суспільства. Тому радимо не баритися, й разом з нами насолодитися читанням в цей чудовий літній вечір.

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

Корупція в органах влади зазвичай є основною причиною песимізму для громадян.Але чи змінилося це ставлення у 2021 році? І якщо так, то яким чином? Так, більшість українців (64%) переконані, що Верховна Рада – є найбільш корумпованою серед державних установ. 53% респондентів вважають корумпованим Кабінет Міністрів, тоді як ще 40% – Президента та його Офіс. Водночас, українці менш скептично оцінюють ефективність антикорупційної роботи державних установ. Лише 38% опитуваних вказали, що державні органи зовсім неефективні в боротьбі з корупцією. В той же час, зростає й оптимізм щодо спроможності громадян боротися з корупцією. Частка тих, хто вважає, що громадяни ніяк не можуть вплинути на рівень корупції, зменшилась удвічі – з 35% у 2018 році до 17% у 2021 році.

****

Новини “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

Альона Альона – хедлайнер еко-кампанії Програми “Долучайся!”

23 червня Всеукраїнська асоціація музичних подій спільно з Програмою “Долучайся!” та Metro Cash & Carry проведуть першу з автограф-сесій у Харкові в рамках двомісячної екологічної кампанії “ЕКОном Планету”, щоб просувати сортування відходів та еко-свідому поведінку. Окрім автограф-сесій Альони Альони у Харкові, Києві, Львові, Одесі та Миколаєві, кампанія передбачає DJ-сети у наймальовничіших і, таким чином, найбільш схильних до туристичної недбалості місцях по всій Україні, та вікторину з екологічних проблем. Слідкуйте за оновленнями на Facebook сторінках Програми “Долучайся!” та Всеукраїнської асоціації музичних подій.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

Вакансії від Програми “Долучайся!”

Ділимося новими можливостями від Програми “Долучайся!”. Pact Inc. шукає кандидатів на посаду Регіонального представника в м. Херсон та Фахівця з моніторингу та оцінки. Не пропустіть свій шанс! Тисніть на гіперпосилання, щоб дізнатися більше.

****

Програма “Долучайся!” випустила відео про сприйняття, ставлення та прояви корупції в Україні

Чи вважають громадяни корупцію найважливішою проблемою для України? Як часто українцям доводилося стикатися з проявами корупції та наскільки вони готові їх толерувати? Відповіді на ці питання шукайте у результатах дослідження Програми “Долучайся!” “Стан корупції в Україні. Сприйняття, досвід, ставлення”.

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

Маршрут до членства. Чому Україні варто запропонувати дорожню карту для вступу до НАТО? Дискусійна записка від Центру “Нова Європа”

7 червня Альона Гетьманчук, Директорка Центру “Нова Європа” презентувала записку “Маршрут до членства. Чому Україні варто запропонувати дорожню карту для вступу до НАТО?” під час Democracy in Action: Zero Corruption Conference. Мета записки – розблокувати діалог про майбутнє членство України в НАТО. Тисніть на посилання, щоб ознайомитися детальніше.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

ТІ-Україна шукають члена/киню правління

Transparency International-Україна оголошує конкурс з обрання одного/-ієї члена/-кині Правління. Термін повноважень – до грудня 2022 року. Членство в Правлінні надає можливість впливати на стратегічні цілі організації у боротьбі з корупцію в Україні . Позиція є неоплачуваною і передбачає залученість у кілька годин на місяць. Заявки прийматимуться до 23 червні, 2021 року.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

Новий відеоурок для розвитку громадянського суспільства від “Демініціатив”

1 червня Фонд “Демократичні ініціативи” випустив шостий відеоурок “Що таке гранти і звідки вони беруться”. У цьому випуску асоційований аналітик “Демініціатив” Олексій Живора пояснить, як втілити свій проєкт за допомогою грантів та як взагалі їх шукати.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

ENERGY FEST – наймолодіжніша подія Херсона вже цього літа!

Українська академія лідерства запрошує 19 червня долучитись до Форуму-фестивалю ENERGY FEST, який поєднає в одному місці молодь з усієї України. Ця подія буде насичена зустрічами та приємними враженнями. У програмі Форуму-фестивалю – виступи, зустрічі та відеозвернення від представників місцевої влади, відомих українських діячів та лідерів думок. Для того, щоб взяти участь, потрібно заповнити реєстраційну форму.

Детальніше

****

Новини громадського сектору

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

Нові конкурси програми “Креативна Європа 2021-2027″

Оголошено тринадцять нових конкурсів програми ЄС “Креативна Європа”, що запланована на 2021-2027 роки. У 2021 році “Креативна Європа” виділить кошти на підтримку митців та професіоналів з усіх секторів культури, щоб сприяти співпраці між різними напрямками та знайти більше можливостей й охопити ширшу аудиторію.

Детальніше

****

 

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

“Молодь в політиці” – літня школа для молодих активістів

Офіс зі сприяння демократії (DRI) в співпраці з “Восток-SOS” запрошує молодих активістів та лідерів до участі в Школі “Молодь в політиці”, яка відбудеться 5-11 липня 2021 року у Одесі. Під час Школи учасники дізнаються більше про інструменти участі у місцевих демократичних процесах та в прийнятті рішень.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 16 червня

IREX запускають програму з соціальної згуртованості, толерантності та різноманіття

Програма “Мріємо та діємо” оголошує конкурсний відбір учасників на програму “Всі різні – всі свої” з метою сприяння розбудові соціальної згуртованості, толерантності та різноманіття в громадах. Якщо вам від 18 до 35 років, ви хочете творити ціннісні зміни у своїй громаді та розуміти, як саме можна розбудовувати демократичне суспільство на основі розмаїття та єдності, тисніть на посилання, щоб ознайомитись більше. Дедлайн: 30 червня.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me