Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Розпал літа приніс спеку та повернення до звичного життя. Найбільший київський музичний фестиваль Atlas Weekend зібрав сотні тисяч любителів музики, щоб поділитися морем емоцій та повагою до інклюзії та соціальної активності на Алеї НУО. У цьому випуску нашого ньюзлетера ми зібрали вражаючу статистику від організаторів фестивалю, кілька важливих повідомлень про екологічну кампанію «ЕКОном Планету» та найгарячіші новини громадянського суспільства. Приготуйтеся долучитися до традиційного щотижневого огляду разом з нами!

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Вперше з 2019 року, Atlas Weekend увірвався з офлайн виступами виконавців зі всього світу. Цьогорічний фестиваль тимчасово перетворився на справжню резиденцію свята та натхнення, ставши чудовою нагодою отримати нові знання про інклюзію, соціальну відповідальність та громадський активізм. Уже традиційно Алея громадських організацій зібрала 35 найкреативніших учасників аби продемонструвати позитивні зміни, яких досягли активісти у сферах освіти, культури, охорони здоров’я та інклюзії. Також фестивалю вдалося зробити музику та події повністю інклюзивними та доступними, щоб кожен зміг отримати дивовижні враження. Для цього 9 сурдоперекладачів переклали 411 пісень та 162 хвилин виступів діджеїв жестовою мовою. Особливим досягненням фестивалю є і просування екологічної обізнаності та відповідальності. За допомогою 10 сортувальних станцій фестиваль передав на переробку 6100 кг вторсировини. Дізнайтеся більше у нашому графіку тижня!

****

Новини “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

«ЕКОном Планету»: Alyona Alyona проведе автограф-сесію у Львові

Львів – наступна зупинка всеукраїнської еко-кампанії «ЕКОном Планету», яку здійснює Програма «Долучайся!» разом із Всеукраїнською Асоціацією Музичних Подій та Metro Cash & Carry Україна. Хочете дізнатися більше про сортування, зустрітися з реперкою Alyona Alyona та отримати класні еко-подарунки? Тоді приходьте на сортувальну станцію METRO у Львові 17 липня та захопіть з собою кілограм відсортованого сміття! Слідкуйте за оновленнями на Facebook сторінках Програми «Долучайся!» та ВАМП.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Global Teacher Prize Ukraine оголосив номінацію на кращого вчителя громадянської освіти

Другий рік поспіль Global Teacher Prize Ukraine оголошує номінацію «Вчитель громадянської освіти». Нагорода має на меті відзначити тих, хто формує у молодого покоління громадянську позицію та доносить до школярів принципи демократичної держави. Переможець отримає шанс відвідати Світовий економічний форум у Давосі в 2022 році. Знаєте вчителя, якого хотіли б номінувати або ж хочете спробувати податися самі? Тоді тисніть на посилання під публікацією!

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

«ЕКОном Планету»: Перевірте свої знання про екологічний спосіб життя

Разом з ресурсом Platfor.ma, Програма «Долучайся!» та Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій запрошують вас перевірити наскільки ваш спосіб життя відповідає засадам екологічності. Прочитайте супровідну статтю про те, як перетворити типові буденні ситуації у екологічні звички та пройдіть тест, щоб отримати можливість виграти цінний приз. Більше інформації – за посиланням.

Детальніше

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Громадські експерти презентували розроблений РПР моніторинг реформ в Україні на Ukraine Reform Conference – 2021

8 липня на Ukraine Reform Conference 2021 у Вільнюсі громадські експерти презентували онлайн-інструмент моніторингу реформ в Україні за 2020 – червень 2021 року. Моніторинг провели Коаліція РПР спільно з партнерами на основі аналізу виконання рекомендацій галузевих аналітичних брифів з питань реформ в Україні.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

VoxUkraine дізнався кого онлайн-медіа вважають експертами

Наші партнери з VoxUkraine Вокс випустили чудовий аналітичний матеріал «Ті, хто пояснює світ. Кого медіа вважають експертами?». Експерти DataVox проаналізували 608 867 новин топових онлайн-медіа за 4 місяці та визначили 172 експерів, яких ЗМІ процитували принаймні 50 разів! Хочеш дізнатися хто з них є «улюбленцем» певного ЗМІ, хто які теми коментує, а хто просуває проросійські наративи? Тоді не вагайся та тисни на посилання!

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

УАЛ навчає молодь розпізнавати фейки та не потрапляти під їх вплив

Які прийоми використовують автори фейків, щоб ті виглядали, як правдива інформація? Щоб дізнатися відповідь на це та інші питання радимо переглянути останню лекцію Вікторії Романюк, головної редакторки StopFake, підготовлену у рамках проекту Української академії лідерства «Школа медіаграмотності».

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Демініціативи презентували результати опитування про ставлення до політичних партій

12 липня Фонд «Демократичні ініціативи» оприлюднили результати загальнонаціонального опитування «Політичні партії очима виборців: як створити передумови ефективного представницва». Експерти обговорили наскільки добре політичні партії в Україні справляються зі своїми функціями, чому українці не довіряють політичним партіям, скільки грошей громадяни готові виділити політичним партіям з власної кишені, а також рекламу, виборчий процес та багато іншого.

Детальніше

****

Новини громадського сектору

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Відкрито набір волонтерів на Марш Рівності 2021

KyivPride шукає волонтерів на Марш Рівності, що відбудеться в Києві вже восени. Волонтери потрібні для багатьох різних завдань, але найголовніше – це забезпечити, щоб всі учасники змогли взяти участь якомога безпечніше та отримати максимально позитивних вражень. Щоб взяти участь у волонтерстві, потрібно зареєструватися до 31 липня.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Молодіжна програма обміну досвідом з молодіжними центрами Литви

Всеукраїнський молодіжний центр спільно з Департаментом у справах молоді Міністерства соціального захисту Литви й Міністерством молоді та спорту України шукає 10 молодіжних центрів, які стануть учасниками програми «Building friendship: Ukrainian and Lithuanian centres». Учасники дізнаються більше про молодіжну політику Литви та поділяться особливостями роботи у цій сфері в Україні. Заявки прийматимуться до 15 липня.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Грантова програма «Море можливостей»

Програма Мріємо та діємо запрошує взяти участь у грантовій програмі «Море можливостей» та подати короткі описи проєктних ідей, які сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують засновану на цінностях українську ідентичність. Запропоновані заходи мають сприяти розширенню економічних можливостей для молоді, посиленню її громадянської активності, соціальної згуртованості, просуванню різноманіття, а також покращенню підходів до гендерної рівності та соціальної інклюзії. Заохочуються творчі, інноваційні, оригінальні концепції. Конкурс грантів буде відкритий до 31 липня 2021 р.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 14 липня

Late Night Show «Соціальна згуртованість»

Всеукраїнський молодіжний центр спільно з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Міністерством молоді та спорту України запрошують вас переглянути пряму трансляцію Late Night Show «Соціальна згуртованість» На ньому ви дізнаєтесь більше про те, що таке соціальна згуртованість, і які перспективи вам може дати ця програма та першими познайомитесь із посібником «Соціальна згуртованість» й оціните його практичну цінність. Також ви зможете виграти круті призи у квізі на тему соціальної згуртованості!

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me