Новини громадянського суспільства України, 12 січня

«Перший крок, щоб кудись дістатися, – це вирішити, що ти не збираєшся залишатися там, де ти є зараз,» – Дж.П. Морган. Чи щасливі ми на своєму місці? Чому ми досі тут? Початок нового року – це завжди ідеальний час, щоб почати все заново та відпустити старі образи й турботи. У цьому випуску ми подивимось, що українці очікують у новому році, а також розглянемо останні досягнення українського громадянського суспільства та нові можливості для тих, хто наважиться зробити крок вперед. Долучайтесь, щоб дізнатися більше!

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новий 2022 рік настав. Для багатьох початок цього року – слушний час поставити нові цілі та виокремити пріоритети, тоді як інші ностальгічно розмірковують про минулий рік, щоб згадати те, що вони пережили. Яким був 2021 рік для українців? Які їх очікування від нового року? Згідно з опитуванням Фонду «Демократичні ініціативи», половина наших громадян (53%) стверджують, що вони були щасливі у 2021 році, а 77% вважають, що новий рік буде кращим для них особисто. Розмірковуючи щодо майбутнього України, респонденти вказали, що вони відчувають надію (43%), тривогу (34%) та оптимізм (28%). Дивіться наш графік, щоб дізнатися більше!

****

Новий випуск подкасту про громадянську освіту

Ми часто скаржимося на те, що нас не розуміють. Але чи ми вміємо говорити так, щоб нас чули? В новому випуску подкасту «Більше діла» тренерка з розвитку емоційного інтелекту Марина Вострова поділиться практичними інструментами, як впровадити метод ненасильницької комунікації у шкільне навчання. Тисніть на посилання нижче, щоб послухати.

Детальніше

****

В новий рік з новим грантом від Програми «Долучайся!»

Новий рік – це завжди найкращий час для нових починань! Тож якщо у вас є свіжі ідеї, які допоможуть протидіяти актуальним викликам для громадянського суспільства, то хутчіш перегляньте наші актуальні грантові можливості. Таким чином ми прагнемо зміцнити українське громадянське суспільство та допомогти ОГС протистояти новим та наявним викликам і загрозам. Тисніть на посилання, щоб дізнатися більше.

Детальніше

****

Поділіться своїм відгуком про нашу розсилку

Ми продовжили збір відгуків! Тисніть на посилання нижче та заповнюйте короте опитування про нашу розсилку. Нам важливий кожен ваш відгук, адже саме він допомагає нам покращити якість наших матеріалів. Ми оберемо переможців за допомогою генератора випадкових чисел 24 січня 2022 року!

Детальніше

****

Новини партнерів

Docudays UA продовжує прийом заявок на Civil Pitch 2.0

Прагнете отримати фінансування на короткометражний документальний фільм? Беріть участь у конкурсі Civil Pitch 2.0 від Docudays UA. Дивіться прямий інста-ефір від керівниці індустрійної платформи DOCU/PRO Дар’ї Бассель та координаторки платформи Олександри Кравченко, під час якого вони більше розкажуть про Civil Pitch 2.0, його реалізацію, наведуть приклади співпраці режисерів з активістами та поділяться важливим нюансами проєкту.

Детальніше

****

Олексій Гарань – серед «30 зірок України»

Вітаємо наукового директора Фонду «Демократичні ініціативи», професора Олексія Гараня, який увійшов до переліку «30 зірок України» від Американсько-українського фонду. Цією відзнакою фонд виокремив видатних українців, які за останні 30 років досягли значних досягнень у своїй галузі та зробили внесок у просування іміджу України на міжнародному рівні. Тисніть на посилання, щоб переглянути всіх лауреатів нагороди.

Детальніше

****

Ностальгічний випуск від Телебачення Торонто

Початок нового року ідеальний час, щоб переглянути підбірку найщемливіших та найзворушливіших сюжетів від Телебачення Торонто. Разом ми згадаємо Шоу довгоносиків та Діда Панаса, культові журнали нульових, мітинги за незалежність шахтарів Донбасу, Марію Примаченко та її дивовижних звірів і те, як слов‘янки вплинули на корінних канадійок.

Детальніше

****

Інтерв’ю про захист прав людини від Вокс Україна

Цікавитесь правами людини? Вокс Україна запустили серію інтерв’ю з правозахисниками. У цьому випуску керівниця мережі громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини Наталя Козаренко розкаже про ключові події, досягнення, загрози та виклики у сфері захисту прав людини в Україні у 2021 році.

Детальніше

****

Новини громадського сектору

Гранти на проєкти для творчої молоді

House of Europe пропонує гранти на втілення проєктів, що допоможуть українській молоді проявити себе. Це можуть бути інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів та інші ініціативи, що спонукають молодь творити. Кінцевий термін подачі заявки – 21 лютого.

Детальніше

****

Потрібні експерти з дослідження корупції

Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу оголошує відбір Експертів для проведення дослідження «Корупційні ризики у діяльності органів влади: погляд бізнесу». Під час дослідження експерти визначать як корупція впливає на ведення бізнесу в Україні, що її мотивує, які основні ризики та механізми запобігання. Термін подання заявки – 16 січня 2022 року.

Детальніше

****

LEADx 2021 приймає заявки на участь

Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) запустили LEADx 2021. Подія проходитиме онлайн з 7 по 18 лютого 2022 року. Вона буде зосереджена на зміцненні навичок ведення переговорів та лідерства під час кризових ситуацій. До участі запрошуються урядові посадовці, представники громадянського суспільства, медіа, бізнесу та освітнього секторів. Заявки приймаються до 24 січня 2022 року.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me