Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

«Бути надмірно одягненими або освіченими неможливо». Будьте певні, що такий витончений денді та інтелектуал, як Оскар Уайльд, якого ми щойно процитували, не міг помилятися. Сьогодні розпочинається новий навчальний рік. Сотні тисяч дітей прийдуть у свої школи, щоб набиратися знань, мудрості та нового досвіду. Сьогодні також три роки відтоді, як десятикласники вивчають громадянську освіту, щоб розширити свої знання про державу, громадянські ініціативи та права людини – знання, які ніколи стануть зайвими для справжніх громадян.
У цьому випуску нашого ньюзлетера пропонуємо відвідати відкритий урок Лесі Юрчишин, присвячений 30-й річниці Незалежності України, ініціативи, які дозволяють батькам контролювати шкільні закупівлі, та багато інших новин від наших партнерів та українського громадянського суспільства. Долучайтеся першими!

****

Графік тижня від програми “Долучайся!”

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

Лише кілька років тому, інклюзивна освіта була для України новинкою. Те, що ми бачимо зараз,  це величезний крок вперед назустріч суспільству з рівними можливостями для всіх. За результатами дослідження щодо якості інклюзивної освіти та доступу дітей з особливими освітніми потребами, у 2020–2021 році майже 43 % від загальної кількості шкіл в Україні організували інклюзивне навчання. Ця кількість майже в 10 разів перевищує дані п’ятирічної давнини. Загалом у 2021 році у школах створено 18 687 інклюзивних класів, в яких навчається 25 078 учнів.

****

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

Pact оголошує три конкурси на отримання грантів

Pact оголошує три конкурси на отримання грантів в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»: Інституційна підтримка регіональних організацій громадянського суспільстваПідтримка секторально-цільових ініціатив на національному, регіональному та місцевому рівняхКороткотермінові гранти для швидкої відповіді на виклики, що постають перед ОГС. Також, ви отримаєте змогу поставити запитання представникам нашої команди, заповнивши форму у посиланні під публікацією або на сторінці Програми «Долучайся!». Знайомтеся з умовами, формулюйте запитання та готуйте заявки!

Поставити запитання

****

we are hiring

Вакансії від Програми «Долучайся!»

Pact Inc. шукає кандидатів на посаду фахівця з аналізу даних для Програми «Долучайся!». Не втратьте чудову нагоду приєднатися до нашої команди. Заявки прийматимуться до 12 вересня. Тисність на посилання, щоб дізнатися більше.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

Всеукраїнський відкритий урок до 30-ї річниці Незалежності України

Сьогодні ми відсвяткували початок навчання, провівши наймасштабніший Всеукраїнський відкритий урок до 30-ї річниці Незалежності України. Урок провела Леся Юрчишин, найкращий вчитель громадянської освіти за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020, а безліч інших українських вчителів транслювали цей урок у своїх школах. Тисніть на посилання, щоб переглянути трансляцію.

Дивитися

****

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

Teen-blog: історії про громадянську освіту

Данііл Озерний навчається в Північно-Західному університеті, що в штаті Іллінойс, США. Хоча його проміжна спеціальність  математика, він переконаний, громадяни мають розуміти, як працює їхня держава. Так вони зможуть змінювати її на краще. Радимо переглянути блог Данііла, в якому він ділиться думками про громадянську освіту вдома та за кордоном.

Детальніше

****

Новини партнерів

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

Прем’єра нового сезону #@)₴?$0 від «Телебачення Торонто»

Наші партнери Телебачення Торонто повернулися з відпустки зі свіжими силами та презентували перший випуск нового сезону передачі #@)₴?$0. Вже традиційно ви почуєте останні культурні та політичні новини тижня, а також дізнаєтесь про дельфінів-лікарів та акушерів, пам’ятник поліцейському та крінжу, MTV та цензуру пупа. Тисніть на посилання, щоб дізнатися більше!

Дивитися

****

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

Перевірте шкільні закупівлі за допомогою інструменту від ТІ Україна

Хочеш дізнатися, на що витрачає гроші твоя школа? ТІ Україна разом з USAID_ВзаємоДія створили онлайн інструмент для моніторингу шкільних закупівель «Що купує твоя школа». Карта відображає закупівлі шкіл і дитячих садочків в обласних центрах. Якщо ж ваша школа розташована в іншому населеному пункті, на сторінці проєкту ви знайдете інструкцію, як знайти її закупівлі на сайті DOZORRO. Детальніше за посиланням.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

Демініціативи випустили новий відеоурок для розвитку громадянського суспільства

Твоя організація задумується над використанням соціального дослідження? В дев’ятому уроці аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Андрій Сухарина пояснить, навіщо взагалі існують соціальні дослідження і в яких випадках їх потрібно проводити.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

«Вокс Україна» оголосили конкурс на посаду виконавчого директора

Не пропустіть чудову можливість! «Вокс Україна», один із провідних аналітичних центрів України, оголошує відкритий конкурс на посаду виконавчого директора. Вимоги до кандидата та основні обов’язки за посиланням під публікацією.

Детальніше

****

Новини громадського сектору

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

Leaders Day від UGEN

Якщо ти активіст та мрієш нарешті набрейнштормити або ж реалізувати свою ідею в життя, тоді цей проєкт саме для тебе. Leaders Day – одноденний офлайн проєкт від UGEN, який створений для активних студентів, які прагнуть спробувати свої навички в реальних кейсах. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням під публікацією.

Зареєструватися

****

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

KyivPride представили програму Прайдмісяця 2021

Прайд-заходи триватимуть цілих п’ять тижнів, починаючи з 21 серпня, і завершиватимуться 19 вересня Маршем Рівності. Цьогорічна програма наповнена різноформатними заходами: від художніх виставок і фільмів до панельних дискусій. Велику частину програми складає політичний діалог, присвячений протистоянню злочинам на ґрунті ненависті, становищу з рівними правами для ЛГБТ+ людей та новими викликами, з якими стикається спільнота.

Детальніше

****

Новини громадянського суспільства України, 1 вересня

«Зміни для тебе»: молодіжний проєкт для українських громад

«Асоціація відкритих міст» оголошує відбір громад для участі у молодіжному проєкті «Зміни для тебе» #Changes4U. Однією з проблем побудови більш демократичного суспільства є низький рівень залучення молоді до ухвалення рішень, громадської діяльності та вирішення локальних проблем. Без ефективної молодіжної політики як у державі, так і на місцевому рівні побудова розвиненого демократичного суспільства неможлива. Тому, цей проєкт спрямований на вирішення проблеми залученості молоді до процесів ухвалення рішень та реалізації молодіжних ініціатив у своїх громадах. Кінцевий термін подання заявок – до 10 вересня 2021 р. включно.

Детальніше

****

Generated by Fontastic.me