Наша активність у 5-ти графіках за 2019 рік

В 2019 році ми вирішили тримати наших читачів в курсі, та публікувати графіки з діяльності Програми “Долучайся!” щотижня. Нижче ми зібрали ті, які, на нашу думку, розповідають найцікавіші історії.

Протестна енергія Майдану була спрямована на інші активності. Програма “Долучайся!” спрямована на підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Ми подивилися на тенденції з 2014 року та побачили, що протести (мирні збори) стали менш популярними, у той час як громадяни більше використовують інші засоби, аби вплинути на ситуацію.

Наша активність у 5-ти графіках за 2019 рік

Франклін Рузвельт – найпопулярніший історичний лідер серед українських школярів. Громадянська освіта була у нашому фокусі, та, як ми побачили, підтримка шкільних курсів приносить найбільш значущий результат. На цих курсах школярі отримують не тільки теоретичні знання, але й перший досвід політичних рішень. Одне з них – голосування на президентських виборах, де кандидатами були історичні постаті з різних країн.

Наша активність у 5-ти графіках за 2019 рік

Громадяни сприймають звичайних громадян, ЗМІ та громадські організації більш важливими у боротьбі з корупцією. З 2017 року громадяни почали сприймати роль у боротьбі із корупцією, яку грають звичайні громадяни, медіа та громадські організації, як більш важливу, а от роль органів владі всіх рівнів – як менш важливу. Брати відповідальність – це завжди добре. Проте чи не стануть ГО та медіа відповідальними в очах громадян, якщо рівень корупції лишатиметься тим самим?

Наша активність у 5-ти графіках за 2019 рік

Родинні ролі чоловіків та жінок сприймаються цілком протилежно. Старі виклики гендерної нерівності лишаються: на жінок покладають відповідальність за прибирання, приготування їжі та піклування про дітей. У той час як на чоловіків – за заробляння грошей, ведення бізнесу та виконанні ремонту у господарстві.

Наша активність у 5-ти графіках за 2019 рік

Проживання в ОТГ видається пов’язаним із антикорупційним активізмом. Ми були здивовані, побачивши цей зв’язок. Можливо, громади, які пройшли процес добровільного об’єданння, мають активніше громадянське суспільство? Чи самий цей процес робить громадян відповідальнішими?

Наша активність у 5-ти графіках за 2019 рік

 

Generated by Fontastic.me