Конкурс заявок: Стабілізаційний Фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС

Міжнародна організація Pact, що є лідером у розвитку потенціалу недержавних організацій і їх мереж, оголошує конкурс проектних заявок на фінансування в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (грант AID 121-A-16-00011 від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності громадян про громадянську діяльність та їхнє залучення до неї на національному, регіональному і місцевому рівні.

Цей конкурс оголошується як публічне повідомлення з метою забезпечення рівних можливостей у поданні заявок на фінансування для усіх зацікавлених громадських благодійних організацій, зареєстрованих в Україні.

Програма «Долучайся!» надаватиме підтримку через Стабілізаційний фонд, щоб посилити фінансову підтримку адвокаційної роботи ОГС через механізм, який може бути поширений та адаптований до відповідних місцевих умов. Фонд забезпечуватиме поточні потреби, що виникли внаслідок безпрецедентного впливу пандемії COVID-19, водночас закладаючи основи для більш довготривалих механізмів підтримки адвокаційної роботи в Україні.

Загальною метою Стабілізаційного фонду є вирішення проблем врядування – в царині прозорості уряду та соціальної інклюзії на регіональному та місцевому рівнях – через підвищення організаційної стійкості і адаптивної здатності, інновації і навчання ОГС. Фонд реагує на поточні потреби, що виникли внаслідок безпрецедентного впливу пандемії Covid-19, водночас закладаючи основи для більш довготривалих механізмів підтримки інформаційно-просвітницької роботи в Україні.

Детальна інформація – в описі.

Generated by Fontastic.me